نویسنده: فریده صالحی
// دوشنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۵۹

کیت هرینگتون از فصل آخر سریال Game of Thrones می‌گوید

کیت هرینگتون، ستاره سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones) در گفتگویی کوتاه اعلام کرد که فصل هشتم این مجموعه تلویزیونی بزرگ‌تر از همیشه خواهد بود.

فصل هشتم سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) که یکی از پرطرفدارترین مجموعه‌های کل تلویزیون و به خصوص شبکه HBO است، شاید تنها فصل پایانی یک سریال فانتزی باشد که مردم برای آن ذوق و هیجان فراوانی دارند؛ به همین دلیل است که این سریال بسیار مورد انتظار بوده و حدس‌های زیاد و مختلفی درباره آن زده می‌شود. حال، در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کیت هرینگتون که یکی از بازیگران اصلی و محبوب سریال بازی تاج و تخت محسوب می‌شود، در گفتگوی کوتاه جدید خود درباره این فصل لب به سخن گشوده و اعلام کرده که تمامی این انتظارات ارزش دارد و طرفداران به خوبی پاسخ خود را خواهند گرفت.

کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو در سریال بازی تاج و تخت خطاب به گزارشگر سایت خبری Time اینگونه نظر خود را درباره این فصل بیان کرد:

فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت بزرگ‌تر از هر فصل دیگری است که ساخته شده. این فصل کاملا احساسی است و صحنه‌هایی دارد که بیننده در آن غرق خواهد شد.

همچنین هرینگتون در ادامه صحبت‌های خود خطاب به این گزارشگر، عنوان کرد که در طی هفته آینده او قرار است به بلفاست، پایتخت ایرلند شمالی برود تا برخی از صحنه‌های مربوط به خود را فیلمبرداری کند.

هرینگتون در ادامه این مصاحبه اینگونه حرف‌های خود را ادامه داد که طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، فیلمبرداری قسمت‌ها و صحنه‌های مربوط به او در سال ۲۰۱۸ به پایان می‌رسد. زمانی که همه چیز در مورد سریال بازی تاج و تخت به پایان برسد، به گفته هرینگتون مشخص نیست او در چه شرایطی در زندگی خود قرار خواهد گرفت. هر که باشد، جان اسنو بودن و ارتباط فراوان او با شبکه HBO، بخش اعظمی از زندگی او را تشکیل داده است.

کیت هرینگتون در ادامه این مصاحبه اینگونه وضعیت و شرایط خود را شرح داد:

من نمی‌دانم که سال آینده وقتی همه چیز به پایان رسید و پروژه تولید فصل هشتم سریال Game Of Thrones بسته شد، من باید چه احساسی داشته باشم و چه کاری انجام دهم. به نظر من این اتفاق، یک تغییر کاملا ناگهانی است اما احساس می‌کنم که کاملا در زمانی مناسب این اتفاق در حال رخ دادن است و بهتر است بیشتر از این زمان ادامه پیدا نکند.

Game Of Thrones

هرینگتون در ادامه مصاحبه خود به چیزی که باعث شده سریال بازی تاج و تخت تا این اندازه بزرگ و محبوب شود اشاره کرد. در وهله اول بازیگران و عوامل فوق‌العاده خوبی هستند که به شدت با یکدیگر هماهنگی دارند. او در این باره خطاب به گزارشگر سایت Time اینگونه عنوان کرد:

یکی از چیزهایی که من در این پروژه متوجه شدم این بود که زمانی که مردم از کاری که در آن لحظه در حال انجام دادن هستند لذت می‌برند، یا اگر بازیگران و عوامل و تهیه کنندگان این پروژه به طرز صحیحی با یکدیگر هماهنگ هستند و به اصطلاح خیلی خوب با یکدیگر جوش می‌خورند، انرژی خیلی خوبی، البته از راه درست خود در این گروه از مردم در جریان است و با پایان یافتن آن کار، نه تنها همه از کار خود لذت بردند و حال بهتری دارند بلکه همه هم از آن پروژه سود زیادی کسب می‌کنند.

انتظار می‌رود که تولید فصل هشتم سریال Game of Thrones تا بهار سال ۲۰۱۸ به طول بی‌انجامد که به همان ترتیب، قسمت اول آن یا در اواخر همان سال به روی آنتن می‌رود یا در اوایل سال ۲۰۱۹ باید منتظر پخش این مجموعه محبوب باشیم. در گزارش‌های مختلف گفته شده که هر قسمت این فصل قرار است به اندازه‌ی یک فیلم سینمایی طولانی باشد. پس اگرچه در این فصل ما شاهد قسمت‌های کمتری هستیم، اما به نظر نمی‌رسد که مدت زمان کلی این فصل با فصل‌های گذشته تفاوت آنچنان زیادی داشته باشد.

زمانی که سریال Game of Thrones به پایان می‌رسد، قرار نیست کار ما با دنیای این سریال تمام شود. شبکه HBO در حال حاضر در حال کار روی پنج فیلمنامه برای نسخه‌های فرعی این سریال است. از طرف دیگر چندی پیش ما جزئیات جدیدی هم از پنجمین اسپین آف این سریال شنیده‌ایم.

 


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده