نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۴۵

هنری کویل برای یک فیلم دیگر با دی سی قرارداد دارد

هنری کویل، بازیگر نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی سی (DC) تایید کرد که برای بازی در نقش سوپرمن در یک فیلم دیگر با این کمپانی قرارداد دارد.

هنری کویل سوپرمن فعلی دنیای سینما است. او برای اولین بار نقش کال-ال (Kal-El) ملقب به سوپرمن (Superman) را در فیلم Man of Steel (مرد پولادین) محصول سال ۲۰۱۳، بازی کرد و در ادامه در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت) محصول سال ۲۰۱۶، بار دیگر برای بازی در نقش سوپرمن بازگشت. در پایان این فیلم سوپرمن با وجود اینکه توانست دومزدی را شکست دهد، اما نتوانست جان سالم به در ببرد و با وجود اینکه در پایان فیلم متوجه شدیم که سوپرمن هنوز زنده است، اما این شخصیت محبوب دنیای دی‌سی به شکل دیگری به این دنیای سینمایی بازگشت. 

فیلم Justice League (لیگ عدالت)، سومین فیلمی است که در آن شاهد حضور و بازگشت شخصیت سوپرمن بوده‌ایم. با این حال، فیلمبرداری دوباره این فیلم با فیلمبرداری فیلم Mission Impossible 6 (ماموریت غیر ممکن ۶) همزمان شد و از آنجایی که کویل به‌خاطر تعهدی که به این فیلم داشت،‌ نمی‌توانست سبیل خود را اصلاح کند، با همان ظاهر به فیلمبرداری دوباره فیلم Justice League اضافه شد که در ادامه سازندگان تصمیم گرفتند که با استفاده از تکنیک CGI سبیل کویل را حذف کنند. با این حال، کیفیت بسیار پایین این موضوع باعث انتقادات فراوانی از کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) و دی‌سی شد.

Man of Steel

با این حال، آینده و سرنوشت شخصیت سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی روشن و شفاف نیست و تاکنون برادران وارنر ساخت فیلم Man of Steel 2 (مرد پولادین ۲) را رسما تایید و اعلام نکرده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، هنری کویل می‌گوید که او برای بازی در نقش سوپرمن در یک فیلم دیگر با برادران وارنر و دی‌سی قرارداد دارد. در مصاحبه با لس آنجلس تایمز، کویل تایید کرد طبق قراردادی که او با این دو کمپانی دارد، پس از فیلم Justice League، او باید یک بار دیگر نقش سوپرمن را در یک فیلم دیگر از دنیای سینمایی دی‌سی بازی کند. کویل همچنین ابراز امیدواری کرد که حضور بعدی سوپرمن در فیلم مستقل این شخصیت باشد تا شاهد تولد دوباره این شخصیت پس از اتفاقات فیلم‌های اخیر باشیم. کویل گفت:

یک فرصت فوق‌العاده برای گفتن و روایت داستان سوپرمن وجود دارد. در حال حاضر یک فرصت فوق‌العاده برای نمایش نسخه کاملا رنگی سوپرمن در فیلم مستقل این شخصیت وجود دارد که فیلم می‌تواند یک داستان بسیار پیچیده را با محوریت این شخصیت بیان کند و در فیلم احساس فوق‌العاده‌ای از امید و شادی داشته باشد. این فیلم می‌تواند مفرح و با درس‌هایی از گذشته باشد.

Batman v Superman

این برای اولین بار است که شخصی از دنیای سینمایی دی‌سی می‌گوید که فیلم سوپرمن سزاوار این است که بیشتر مفرح و رنگی باشد و به نظر می‌رسد که کویل علاقه دارد تا نسخه وفادارانه‌تر و کلاسیک‌تری از این شخصیت را به تصویر بکشد. پیش از این، متیو وان، کارگردان فیلم Kingsman: The Golden Circle (کینگزمن: محفل طلایی) در مصاحبه‌ای گفته بود که دوست دارد سوپرمنی کلاسیک و وفادار به نسخه ریچارد دانر، رنگی، مفرح و قهرمان با بازی هنری کویل، را به تصویر بکشد و حال کویل نیز به نظر می‌رسد که از این ایده استقبال کرده است.

با این حال، هنوز ساخت فیلم Man of Steel 2 رسما تایید نشده است و این فیلم تاریخ اکرانی نیز ندارد. اخیرا نیز تایید شده است که این فیلم هنوز دارای فیلمنامه نیز نیست، اما می‌توان امید داشت که در آینده نزدیک خبرهای بهتری برای طرفداران سوپرمن و دنیای سینمایی دی‌سی منتشر شود. از روز جمعه هفته گذشته، اکران فیلم Justice League در گیشه‌های آمریکای شمالی آغاز شد و این فیلم در سه روز نخست اکران خود تنها ۹۳.۸ میلیون دلار فروخت و رکورد ضعیف‌ترین شروع در بین‌ فیلم‌های دی سی در گیشه‌ آمریکای شمالی را به خود اختصاص داد. همچنین فیلم Justice League نقدهای متوسط و ضعیفی را از سوی منتقدان دریافت کرده است.


منبع Screenrant
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده