نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱

انتشار پوستر IMAX فیلم Thor: Ragnarok

کمپانی مارول استودیو به‌تازگی پوستر IMAX فیلم مورد انتظار ثور: راگناروک (Thor: Ragnarok) را منتشر کرده است.

کمتر از دو ماه دیگر فیلم Thor: Ragnarok به‌روی پرده‌های سینما خواهد رفت و مارول استودیو طی روزهای اخیر تبلیغات این فیلم مورد انتظار پاییز امسال را گسترش داده است. هفته گذشته، مارول پوسترهایی از شخصیت‌های این فیلم به‌همراه تصاویری از پشت صحنه تولید و فیلمبرداری آن، منتشر کرد. علاوه بر این، در حاشیه شروع فصل جدید مسابقات لیگ NFL، مارول تریلر کوتاه جدیدی را از فیلم Thor: Ragnarok منتشر کرده است. بدون شک سینماهای IMAX نقش مهمی را در فروش و تبلیغات فیلم‌های بلاک باستری امروزی دارند. به همین منظور مارول پوستر سینماهای IMAX این فیلم را منتشر کرده است. در این پوستر شخصیت‌هایی چون ثور، هالک، لوکی، والکری، اودین، هلا، هایمدال و استاد بزرگ دیده می‌شوند. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Thor: Ragnarok IMAX Poster

کریس همسورث در نقش ثور، تام هیدلستون در نقش لوکی، ادریس البا در نقش هایمدال، آنتونی هاپکینز در نقش اودین، تسا تامپسون در نقش والکری، کارل اوربان در نقش اسکرج، مارک روفالو در نقش بروس بنر/هالک، جف گلدبلوم در نقش استاد بزرگ، کیت بلانشت در نقش هلا، بندیکت کامبربچ در نقش دکتر استرنج، کلنسی براون در نقش سورت، جیمی الکساندر در نقش سیف و سم نیل در نقشی نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Thor: Ragnarok حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین اخیرا نیز مدت زمان رسمی این فیلم مورد انتظار پاییز امسال رسما تایید و اعلام شده است. مدت زمان رسمی فیلم Thor: Ragnarok قرار است ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه باشد. طبق خلاصه داستان فیلم Thor: Ragnarok که توسط مارول منتشر شده است:

ثور بدون چکش معروف خود به نام میولنیر، در عالم دیگر در سیاره‌ای حبس شده و او باید هر چه سریع‌تر از این سیاره فرار کند و به آزگارد بازگردد؛ چرا که هلا در نظر دارد راگناروک را فرا بخواند و آزگارد و بخشی از عالم هستی را نابود کند. حال ثور باید با هالک متحد شود و در مسابقات گلادیاتوری شرکت کند تا از این مسابقات جان سالم به در ببرد و فرصتی برای فرار از این سیاره پیدا کند.

فیلم  Thor: Ragnarok برای اکران در تاریخ ۳ نوامبر امسال (۱۲ آبان) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این فیلم بر عهده تایکا وایتیتی، کارگردان فیلم شکار برای مردم وحشی (Hunt for the Wilderpeople)، بوده است و استفانی فولسوم، کریگ کایل، اریک پیرسون و کریستوفر یوست کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده