نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۸

انتشار پوستر بین المللی فیلم Jigsaw

کمپانی لاینزگیت اخیرا پوستر بین المللی جدیدی از فیلم مورد انتظار جیگ‌‌ساو (Jigsaw) را منتشر کرده است.

بدون شک مجموعه اره (Saw) یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های ترسناک تاریخ سینما است و حال قرار است پس از هفت سال این مجموعه به‌روی پرده‌های سینما بازگردد. ماه گذشته، اعلام شد که Jigsaw نام هشتمین قسمت از مجموعه ترسناک فیلم‌ Saw خواهد بود. پیش از این قرار بود نام این فیلم، اره: میراث (Saw: Legacy) باشد. حال کمپانی لاینزگیت پوستر بین المللی این فیلم مورد انتظار را منتشر کرده است. این پوستر برای بازار کشور ژاپن بوده و تمرکز آن روی شخصیت شخصیت شرور و منفی جیگ‌ ساو است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:
Jigsaw International Poster

فیلم Saw: The Final Chapter (اره: قسمت پایانی) که با نام Saw 3D نیز شناخته می‌شود، هفتمین و آخرین فیلم Saw بود که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و پس از هفت سال قرار است فیلم جدیدی از این مجموعه منتشر شود. توبین بل، ماندلا ون پیبلس، لورا وندرورت، هانا امیلی اندرسون، بریتانی آلن، کلوم کیت رنی و مت پاسمور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jigsaw حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.

مایکل اسپیریگ و پیتر اسپیریگ که بیشتر با نام برادران اسپیریگ شناخته می‌شوند، کارگردانی فیلم Jigsaw را بر عهده خواهند داشت. این دو برادر پیش از این کارگردانی فیلم‌هایی چون Daybreakers و Undead را بر عهده داشته‌اند. همچنین کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jigsaw بر عهده پیت گولدفینگر و جاش استولبرگ بوده است. این دو نفر پیش از این کار نوشتن فیلمنامه فیلم Piranha 3D (پیرانا سه‌بعدی) را بر عهده داشته‌اند. کار نوشتن داستان این فیلم نیز بر عهده جیمز وان و لی ونل، خالقان مجموعه Saw، بوده است.

فیلم Jigsaw قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) اکران شود. هفت فیلم اول مجموعه Saw در مجموع بیش از ۸۷۰ میلیون دلار سراسر جهان فروخته‌اند. بودجه این هفت فیلم تنها ۶۷ میلیون دلار بوده و تبدیل به یکی از پر سود‌ترین مجموعه‌های کمپانی لاینزگیت شده است.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده