// پنجشنبه, ۱ تیر ۹۶ ساعت ۱۰:۰۲

کمپانی لاینزگیت رسما اعلام کرد که Jigsaw نام رسمی هشتمین فیلم مجموعه اره (Saw) خواهد بود.

پیش از این اره: میراث (Saw: Legacy) نام هشتمین قسمت از مجموعه فیلم‌ ترسناک Saw بوده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی لاینزگیت نام رسمی این فیلم را تغییر داده است. جیگ‌ساو (Jigsaw) نام این فیلم خواهد بود. نام این فیلم در واقع اشاره‌ای به شخصیت شرور و منفی جیگ‌ ساو دارد. با این حال هنوز دلیل این کمپانی برای تغییر نام این فیلم عنوان نشده است. فیلم Jigsaw قرار است در تاریخ ۲۷ اکتبر ۲۰۱۷ (۵ آبان ۱۳۹۶) اکران شود. با این حال، تاکنون هیچ تریلر یا تصویر رسمی از این فیلم منتشر نشده است و لاینزگیت تنها لوگو رسمی این فیلم را منتشر کرده است.

فیلم Saw: The Final Chapter (اره: قسمت پایانی) که با نام Saw 3D نیز شناخته می‌شود، هفتمین و آخرین فیلم Saw بود که در سال ۲۰۱۰ منتشر شد و پس از هفت سال قرار است فیلم جدیدی از این مجموعه منتشر شود. توبین بل، ماندلا ون پیبلس، لورا وندرورت، هانا امیلی اندرسون، بریتانی آلن، کلوم کیت رنی و مت پاسمور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Jigsaw حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. با این حال، هنوز اطلاعاتی از داستان و اتفاقات این فیلم منتشر نشده است، اما این احتمال وجود دارد که با توجه به تغییر نام فیلم شاهد یک شخصیت منفی دیگر و رقیب جیگ‌ساو نیز باشیم.

Jigsaw

مایکل اسپیریگ و پیتر اسپیریگ که بیشتر با نام برادران اسپیریگ شناخته می‌شوند، کارگردانی فیلم Jigsaw را بر عهده خواهند داشت. این دو برادر پیش از این کارگردانی فیلم‌هایی چون Daybreakers و Undead را بر عهده داشته‌اند. همچنین کار نوشتن فیلمنامه فیلم Jigsaw بر عهده پیت گولدفینگر و جاش استولبرگ بوده است. این دو نفر پیش از این کار نوشتن فیلمنامه فیلم Piranha 3D (پیرانا سه‌بعدی) را بر عهده داشته‌اند. کار نوشتن داستان این فیلم نیز بر عهده جیمز وان و لی ونل، خالقان مجموعه Saw، بوده است.

همچنین گرگ هافمن، مارک بورگ، اورن کولز که تهیه کنندگی هر هفت فیلم قبلی Saw را بر عهده داشته‌اند، به عنوان تهیه کننده در فیلم Jigsaw حضور خواهند داشت. هفت فیلم اول مجموعه Saw در مجموع بیش از ۸۷۰ میلیون دلار سراسر جهان فروخته‌اند. بودجه این هفت فیلم تنها ۶۷ میلیون دلار بوده است.

منبع ComingSoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده