نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

در فیلم Godzilla: King of the Monsters گودزیلا تنها تهدید جهان نیست

کمپانی برادران وارنر اطلاعات جدیدی از فیلم Godzilla: King of the Monsters، از جمله خلاصه داستانی رسمی این فیلم را منتشر کرده است.

فیلم Godzilla (گودزیلا) اولین فیلم دنیای سینمایی MonsterVerse بود که در سال ۲۰۱۴ به روی پرده‌های سینما رفت. در ادامه این فیلم، فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره‌ی جمجمه) در اسفند سال گذشته اکران شد. پس از موفقیت فیلم Godzilla، کمپانی برادران وارنر ساخت دنباله این فیلم را با نام گودزیلا: پادشاه هیولاها (Godzilla: King of The Monsters) تایید کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این کمپانی اطلاعات جدیدی را از دنباله فیلم Godzilla منتشر کرده است که در آن حضور سه کایجو معروف و بسیار محبوب مجموعه گودزیلا در این فیلم را تایید می‌کند.

طبق گفته این کمپانی، فیلمبرداری و تولید فیلم Godzilla: King of the Monsters به‌زودی آغاز خواهد شد. علاوه بر این، برادران وارنر خلاصه داستانی از این فیلم منتشر کرده که در آن حضور چند کایجو بسیار معروف را تایید می‌کند. ماترا، کینگ گیدورا و رادان، سه کایجویی هستند که گودزیلا باید با آن‌ها در این فیلم مبارزه کند. طبق خلاصه داستانی که برادران وارنر از فیلم Godzilla: King of the Monsters منتشر کرده است:

فیلم Godzilla: King of the Monsters ادامه داستان تلاش قهرمانانه دانشمندان گروه مونارچ را روایت‌ می‌کند که در تلاش هستند تا راز و رمزهای هیولاهای غول‌آسا را کشف کنند و با استفاده از اطلاعاتی که از آن‌ها به‌دست آورده‌اند، با تهدید آن‌ها مقابله کنند. در این فیلم گودزیلا تنها تهدید روی زمین نیست و او در حال مبارزه با ماترا، رادان و یک هیولای سه سر و بسیار خطرناک به‌نام کینگ گیدورا است. زمانی که این موجودات باستانی و فوق‌العاده قدرتمند و خطرناک که فکر می‌کنیم فقط متعلق به گذشته هستند، بازگردند و دوباره رشد کنند، تلاش خواهند کرد تا برتری خود را به دیگری ثابت کنند و حاکم مطلق روی زمین شوند. این در حالی هست که این موضوع می‌تواند باعث انقراض نسل بشر شود.

Godzilla

مایکل دووگرتی، کارگردان و نویسنده فیلم کرمپوس (Krampus کارگردانی فیلم Godzilla: King of the Monsters را بر عهده خواهد داشت. همچنین او به همراه زک شیلدز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را نیز بر عهده دارد. او زمان مناسبی را برای شکل دادن به ایده خود و داستان فیلم داشته است و باید دید که او مانند گرث ادواردز، کارگردان فیلم اول و سابق فیلم دوم، تصمیم دارد لحظات کوتاهی را به هیولاها اختصاص دهد یا مانند رویکرد جردن وت رابرتز، کارگردان فیلم Kong: Skull Island، شاهد حضور پررنگ هیولاها در این فیلم مورد انتظار خواهیم بود.

فیلم Godzilla: King of the Monsters در تاریخ ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) اکران خواهد شدملی بابی براون، کایل چندلر، ویرا فارمیگا، چارلز دنس، سالی هاوکینز، کن واتانابه، رندی هیونز، توماس میدلتیچ، آیشا هیندز، اوشی جکسون جونیور، جانگ زئی، آنتونی راموس و رندی هیونز، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در این فیلم تایید شده است.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده