// پنجشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

انتشار تصاویر جدید از فیلم John Wick: Chapter 2

کمپانی لاینزگیت تصاویر جدیدی از دومین قسمت فیلم مورد انتظار جان ویک منتشر کرد.

کمپانی لاینزگیت تصاویر جدیدی از فیلم جان ویک: قسمت ۲ (John Wick: Chapter 2) منتشر کرده است. این تصاویر بیشتر روی شخصیت جان ویک و کسانی که دیر یا زود به دست او کشته خواهند شد تمرکز دارد. این فیلم کمتر از یک ماه دیگر به روی پرده سینما خواهد رفت و بار دیگر شاهد بازگشت قاتل حرفه‌ای به نام جان ویک با نقش آفرینی کیانو ریوز خواهیم بود. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

این تصاویر جدید به دنبال انتشار دومین تریلر فیلم John Wick: Chapter 2 در اواخر ماه گذشته و تبلیغ تلویزیونی و پوستر جدیدی که چند روز پیش به نمایش گذاشته شده بود منتشر شده است. علاوه بر ریوز، کامن، بریجیت مویناهان، ایان مک‌شین، روبی رز، ریکاردو اسکامارچو، پتر استورماره، لارنس فیشبرن، لنس ردیک و جان لگویزمائو از دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم John Wick: Chapter 2 حضور دارند و در آن به ایفای نقش خواهند پرداخت. همچنین در جریان نمایشگاه کامیک کان نیویورک سازندگان فیلم John Wick، ساخت قسمت سوم این فیلم را تایید کردندچاد استاهلسکی، کارگردان فیلم John Wick: Chapter 2، در مصاحبه وب‌سایت کولیدر گفت که در حال حاضر تیم تولید این فیلم سخت مشغول کار بر روی قسمت سوم این مجموعه هستند. استاهلسکی در این رابطه گفت:

استودیو از ما خواسته است که ایده‌ها و فکرهای یکدیگر را کنار هم قرار بدهیم و چیزی جدید را آماده ساخت کنیم. وینستون بخش بزرگی از فیلم بعدی است، به همین ترتیب لنس ردیک نیز بخش بزرگی از آن خواهد بود. ما ایده‌هایی برای آن‌ها داریم.

فیلم John Wick: Chapter 2 قرار است در تاریخ ۱۰ فوریه ۲۰۱۷ (۲۲ بهمن امسال) به روی پرده‌های سینما برود. در خبری دیگر، چندی پیش دیوید لیچ که در کارگردانی فیلم جان ویک (John Wick) به چاد استاهلسکی کمک کرده است، به عنوان کارگردان جدید فیلم ددپول ۲ (Deadpool 2) و جانشین تیم میلر که به دلیل اختلاف نظر و عقیده با رایان رینولدز از این پروژه خارج شده بود، انتخاب و معرفی شد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده