// چهار شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۸

انتشار تصویر جدیدی از فیلم Logan

کمپانی فاکس قرن بیستم تصویر جدیدی از شخصیت ولورین در فیلم مورد انتظار لوگان (Logan) منتشر کرد.

طرفداران شخصیت ولورین در انتظار انتشار تریلر جدید فیلم Logan هستند. حال تصویر جدیدی از این فیلم منتشر شده که مانند تصاویر گذشته به شخصیت لوگان / ولورین با بازی هیو جکمن، اختصاص داده شده است. این تصویر به نظر می‌رسد در ادامه تصویری است که اوایل این ماه هیو جکمن منتشر کرده بود. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

Logan new photo

پاتریک استوارت نیز برای بازی در نقش چارلز اگزاویر/ پروفسور ایکس در فیلم Logan باز خواهد گشت. این نهمین حضور هیو جکمن در مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) است. کارگردانی فیلم Logan بر عهده جیمز منگولد است و دیوید جیمز کلی نیز بر روی فیلمنامه این فیلم کار کرده است. ریچارد ای گرانت، الیزابت رودریگز، بوید هالبروک، استیون مرچنت، اریک لا سال، دوریس مورگادو و الیز نئال دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Logan حضور دارند. علاوه بر این، چندی پیش تایید شد که دافنه کین قرار است نقش لورا کین / X-23 را در این فیلم بازی کند.

در اواخر ماه مهر اولین تریلر این فیلم منتشر شد، با این حال، تاکنون اطلاعات چندانی از فیلم Logan منتشر نشده است. هرچند تا به امروز حضور شخصیت‌های شرور و منفی مانند ریورز در این فیلم تایید شده است. همچنین با توجه به اتفاقات پایان فیلم مردان ایکس: آپوکالیپس (X-Men: Apocalypse) و شیشه خون Weapon X، گفته می‌شود شخصیت Mister Sinister نیز احتمالا در این فیلم حضور خواهد داشت. او احتمالا با نمونه خون ولورین شخصیت لورا کین را خلق کرده است و حال گفته می‌شود به دنبال پس گرفتن X-23 از لوگان است، با این وجود، حضور Mister Sinister هنوز رسما تایید نشده است.

فیلم Logan قرار است با درجه سنی بزرگسال ۳ مارس ۲۰۱۷ (۱۳ اسفند امسال) به روی پرده‌های سینما برود. چندی پیش نیز، پوستر جدید و بسیار زیبایی از این فیلم منتشر شده بود.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده