// جمعه, ۸ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۲

جف جانز به عنوان رئیس جدید DC Entertainment معرفی شد

کمپانی برادران وارنر، جف جانز را به عنوان رئیس جدید بخش سرگرمی و فیلم دی‌سی کامیکس (دی‌سی اینترتینمنت) تایید و معرفی کرده است. در ادامه با زومجی همراه باشید.

جف جانز به طور رسمی به عنوان رئیس و مدیریت بخش خلاقیت جدید دی‌سی اینترتینمنت معرفی شد. در پی شایعه‌های منتشر شده در مورد تغییر سمت مدیریت بخش سرگرمی‌های دی‌سی، سایت هالیوود ریپرتر امروز تایید کرد که جانز ریاست و مدیریت این بخش را در دست می‌گیرد و همچنان مسئول پاسخگویی به نلسون است که سمت فعلی خود را حفظ کرده است. ریاست بر بخش محصولات مصرفی برادران وارنر و مدیریت محتوای محصولات سرگرمی تعاملی برادران وارنر از دیگر سمت‌های نلسون است.

جانز که جز مدیران اجرایی دی‌سی کامیکس است، در ماه می، به بخش فیلم دی‌سی منتقل شد تا با کمک و همکاری جان برگ تغییراتی را در این بخش اعمال کنند. THR می‌گوید با توجه به ارتقا و عنوان شغلی جدید جانز، این تغییرات و دگرگونی‌ها بزودی رخ خواهد داد. پیش از این جانز به سمت مدیریت بخش خلاقیت دی‌سی اینترتینمنت در آمده بود، جایی که او درگیر ساخت و توسعه پروژه‌هایی تلویزیونی چون فلش (The Flash) و افسانه‌های فردا (Legends of Tomorrow) بوده است. وی همچنین کامیک‌هایی چون Justice League و Green Lantern و The Flash و Justice Society of America را نوشته و منتشر کرده است.

جانز در حال حاضر با بن افلک برای نوشتن فیلمنامه فیلم مستقل بتمن (Batman) همکاری می‌کند، وی همچنین برای نوشتن فیلمنامه فیلم زن شگفت‌انگیز (Wonder Woman) به آلن هینبرگ کمک می‌کند. فیلم Wonder Woman در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۲ خرداد ۱۳۹۶) اکران خواهد شد، هرچند تاکنون تاریخ اکران مشخصی برای فیلم بتمن اعلام نشده است. در طول نمایشگاه کامیک کان ۲۰۱۶، کمپانی برادران وارنر اولین تریلر فیلم Justice League را منتشر کرد، این فیلم قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ (۲۶ آبان ۱۳۹۶) اکران شود.  همچنین این کمپانی تریلر جدیدی از انیمیشن The Lego Batman Movie را با حضور و معرفی شخصیت محبوب رابین منتشر کرد.


منبع IGN

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده