// جمعه, ۲۱ شهریور ۹۹ ساعت ۱۷:۵۵

به‌تازگی فهرستی از بازیگران فیلم Scream 5 منتشر شده که علاوه‌بر تایید بازگشت بازیگران بیشتر و همچنین حضور بازیگران جدید، از بازگشت نو کمبل نیز خبر می‌دهد.

ماه آبان گذشته بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه قسمت جدید فیلم Scream (جیغ) در دست ساخت است که شرکت فیلمسازی Spyglass Entertainment (اسپای‌گلس اینترتیمنت) وظیفه ساخت این فیلم ترسناک را بر عهده دارد. پس از آن در اردیبهشت امسال خبری منتشر شد مبنی بر اینکه نو کمبل، بازیگر نقش سیدنی پرسکات در مجموعه جیغ، در حال انجام مذاکره برای حضور در قسمت جدید این مجموعه است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فهرست بازیگران فیلم Scream 5 (جیغ ۵) تایید و اعلام شده است. در ابتدا بازگشت نو کمبل در قسمت جدید فیلم Scream تایید شد که دوباره قرار است نقش سیدنی پرسکات را در این فیلم بازی کند. بااین‌حال، اطلاعات بیشتری از این قسمت اکنون در دسترس نیست.

در ادامه بازگشت مارلی شلتن در قسمت جدید فیلم جیغ تایید شد که پیش از این نقش جودی هیکس را در فیلم Scream 4 بازی کرده بود. دیلن مینت با سابقه بازی در نقش کلی جنسن در سریال Thirteen Reasons Why (سیزده دلیل که چرا)، میسون گودینگ با سابقه بازی در فیلم Booksmart (بوک‌اسمارت) و میکی مدیسن با سابقه بازی در فیلم Once Upon A Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود)، سه بازیگر جدید دیگری هستند که به جمع بازیگران فیلم Scream 5 اضافه شده‌اند. پیش از این حضور بازیگرانی چون جک کواید، کورتنی کاکس، ملیسا باررا و دیوید آرکت در قسمت جدید فیلم Scream تایید شده بود.

قسمت پنجم فیلم Scream برای اکران در تاریخ ۱۴ ژانویه ۲۰۲۲ (۲۴ دی ۱۴۰۰) برنامه‌ریزی شده است. متیو بتینلی-اولپین و تایلر جیلت، کارگردان‌های فیلم Ready or Not (آماده باشی یا نه)، وظیفه کارگردانی فیلم Scream 5 را بر عهده دارند. قسمت اول فیلم Scream در سال ۱۹۹۶، قسمت دوم در سال ۱۹۹۷، قسمت سوم در سال ۲۰۰۰ و قسمت چهارم در سال ۲۰۱۱ اکران شده بودند که کمبل در هر چهار قسمت حضور داشته است. چهار فیلم اول مجموعه فیلم Scream بیش از ۶۰۸.۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرده‌اند. 

منبع CBR

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده