// جمعه, ۲۵ مهر ۹۹ ساعت ۲۳:۵۷

اریک کریپک، شورانر سریال The Boys، ضمن تایید زمان شروع فیلم‌برداری و تولید فصل سوم، از نام قسمت اول فصل جدید این سریال نیز پرده برداشته است.

پیش از شروع پخش فصل دوم سریال The Boys (بویز) بود که آمازون از تمدید زودهنگام این سریال محبوب برای فصل سوم خبر داد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از فصل سوم این سریال ابرقهرمانی منتشر شده است. اریک کریپک، شورانر سریال The Boys، با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر تایید کرد که مراحل فیلم‌برداری و تولید فصل سوم سریال «پسران» قرار است از اوایل سال ۲۰۲۱ آغاز شود. کریپک همچنین تصویری را منتشر کرده که در آن از نام قسمت اول فصل سوم سریال The Boys رونمایی می‌کند و قسمت اول فصل جدید سریال بویز قرار است Payback نام داشته باشد:

صفحه اول فیلمنامه قسمت اول فصل سوم سریال The Boys با نام Payback

همچنین کریگ روزنبرگ وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت اول فصل سوم سریال The Boys را بر عهده دارد، اما نام کارگردان قسمت اول فصل جدید این سریال هنوز مشخص نیست و کریپک در تصویر منتشر شده نام کارگردان این قسمت را حذف کرده است. روزنبرگ اخیرا وظیفه نوشتن فیلمنامه قسمت پایلوت (آزمایشی) اسپین‌آف سریال The Boys را بر عهده گرفته بود و همچنین به‌عنوان شورانر نیز در این سریال نقش خواهد داشت. Payback درواقع نام دومین گروه ابرقهرمانی محبوب دنیای سریال The Boys است که از آن‌ها به‌عنوان «گروه Seven پیش از اینکه Seven وجود داشته باشد»، یاد می‌شود.

رهبری این گروه بر عهده سولجر بوی (Soldier Boy) بود که یکی از اولین ابرقهرمانانی بود که با ترکیب Compound V خلق و معرفی شد. پیش از این آمازون از استخدام جنسن اکلس، بازیگر سریال Supernatural (سوپرنچرال)، برای بازی در این نقش در فصل سوم سریال The Boys خبر داده بود. کریپک پیش از این تایید کرده بود که بیشتر در مورد گذشته شخصیت استورم‌فرانت خواهیم دید. در دنیای کمیک، اعضای Payback شامل شخصیت‌هایی چون استورم‌فرانت، Eagle the Archer (عقاب کماندار)، Tek-Knight (تک-نایت) و Crimson Countess می‌شد. پیش از این شاهد حضور بیشتر شخصیت‌های این گروه در دو فصل اول سریال پسران بوده‌ایم.

استورم‌فرانت با بازی آیا کش نقش مهم و پر رنگی را در اتفاقات فصل دوم داشت و همچنین شاهد حضور شخصیت عقاب کماندار در برخی از قسمت‌های فصل دوم سریال The Boys نیز بودیم که لنگستون کرمان نقش این شخصیت را بر عهده داشت که آخرین بار طرفداران شاهد کنار گذاشتن این شخصیت توسط Church of the Collective بودیم. همچنین در طول فصل اول سریال The Boys به شخصیت تک-نایت نیز اشاره شد که در یک جلسه گروه درمانی که هیویی و بوچر به آن‌جا رفته بودند، یک زن روی صندلی چرخدار گفت زمانی‌که Tek-Knight در تلاش بود تا جان او را نجات دهد، ستون فقراتش را خرد کرد.

منبع CBR

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده