// شنبه, ۷ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۰۰:۲۴

به تازگی مجله اینترتینمنت ویکلی تصاویر جدیدی از فیلم The Lion King منتشر کرده که در آن شاهد تصاویری از سیمبا و اسکار هستیم.

ماه گذشته بود که سرانجام کمپانی والت دیزنی اولین تریلر رسمی و کامل فیلم The Lion King (شیر شاه) را منتشر کرد که حاوی تصاویر بسیاری از اتفاقات این فیلم لایو اکشن مورد انتظار تابستان امسال بود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم شیر شاه منتشر شده است. مجله اینترتینمنت ویکلی شماره جدید خود را به این فیلم لایو اکشن اختصاص داده که علاوه بر تصویر روی جلد، تصاویر جدیدی از فیلم The Lion King را نیز منتشر کرده که در این تصاویر شاهد حضور شخصیت‌هایی چون سیمبا، موفاسا، اسکار، پومبا، زازو، رافیکی و تیمون هستیم. با اینکه این فیلم لایو اکشن بر خلاف انیمیشن آن، بسیار واقع گرایانه به نظر می‌رسد، اما سازندگان فیلم The Lion King وعده دادند که این فیلم قرار است عناصر اصلی منبع اقتباس خود را حفظ کند و آن را به شکل و نحوه دیگری به تصویر بکشد. شما در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید:

فیلم The Lion King

فیلم The Lion King

فیلم The Lion King

کارگردانی فیلم The Lion King بر عهده جان فاورو بوده که او پیش از این کارگردانی فیلم The Jungle Book (کتاب جنگل) را بر عهده داشته است. او در ارتباط با ساخت فیلم شیر شاه به این مجله گفت:

من فکر می‌کنم که این فیلم نقطه عطفی در تمامی فیلم‌های لایو اکشنی که دیزنی براساس انیمیشن‌های کلاسیک خود تولید می‌کند، است. ایده استفاده از این شخصیت‌ها و موسیقی درست همانند منبع اصلی بخش مهمی از داستان فیلم است، اما آن را در یک مدیوم متفاوت دیگر مجددا به تصویر خواهد کشید. فکر می‌کنم که این تکنولوژی به اندازه کافی باعث جدا شدن این فیلم از انیمیشن سینمایی آن خواهد شد و حس تازگی دارد؛ هرچند که هنوز به طور کامل با انیمیشن اصلی ارتباط خواهد داشت.

دونالد گلاور در نقش سیمبا، جیمز ارل جونز در نقش پادشاه موفاسا، چویتل اجیوفور در نقش اسکار، بیانسه در نقش نالا، سث روگن در نقش پومبا، جان الیور در نقش زازو، بیلی ایکنر در نقش تیمون، الفری وودارد در نقش سارابی (مادر سیمبا)، جان کانی در نقش رافیکی، فلورنس کازومبا در نقش شنزی، اریک آندره در نقش عزیزی، کیگان-مایکل کی در نقش کماری، ایمی سداریس، جی‌دی مک‌کرری در نقش کودکی سیمبا و شهدی رایت جوزف در نقش کودکی نالا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Lion King به‌عنوان صداپیشه حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Lion King برای اکران در تاریخ ۱۹ جولای ۲۰۱۹ (۲۸ تیر ۱۳۹۸)‌ برنامه‌ریزی شده است. 

منبع Comicbookmovie

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده