// پنجشنبه, ۵ اردیبهشت ۹۸ ساعت ۱۵:۳۱

سرانجام آماری از تماشای اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در اولین روز انتشار منتشر شده است.

ماه گذشته بود که لوکاس فیلم اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker (جنگ ستارگان: رستاخیز اسکای واکر) را منتشر کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام آماری از تماشای این تریلر در اولین روز انتشار منتشر شده است. طبق آماری که اخیرا منتشر شده، اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: Episode IX در ۲۴ ساعت نخست انتشارش بیش از ۱۱۱ میلیون بار ازطریق توییتر و یوتیوب تماشا شده است. در مقایسه با دو قسمت قبلی، اولین تیزر تریلر قسمت نهم فیلم Star Wars (جنگ ستارگان) در اولین روز انتشارش حدود ۲۰ میلیون بار بیشتر از اولین تریلر فیلم Star Wars: The Last Jedi (جنگ ستارگان: آخرین جدای) و دو برابر بیشتر از اولین تیزر تریلر فیلم Star Wars: The Force Awakens (جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد) تماشا شده است.

Star Wars: The Rise of Skywalker

هرچند در مقایسه با اولین تریلر فیلم Avengers: Endgame (اونجرز: پایان بازی) با بیش از ۲۸۹ میلیون بار تماشا، اولین تریلر فیلم Avengers: Infinity War (اونجرز: جنگ بی نهایت)‌ با بیش از ۲۳۰ میلیون بار تماشا و اولین تیزر تریلر فیلم The Lion King (شیر شاه) با بیش از ۲۲۴.۶ بار تماشا، ممکن است رکورد تماشای اولین تریلر فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در ۲۴ ساعت نخست انتشار کمی پایین به نظر برسد. باید توجه داشت که بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان این تریلر را در پنل این فیلم در جشن جنگ ستارگان یا ازطریق استریم و پخش زنده تماشا کرده بودند که قطعا تاثیر زیادی روی کاهش این آمار داشته است. همچنین طبق آماری که RelishMix منتشر کرده، اولین تریلر فیلم The Rise of Skywalker با اینکه شروع خوبی داشته و واکنش‌های مثبتی را نیز دریافت کرده، اما بیشترین افت را در مقایسه با دیگر فیلم‌ها در ۱۰ روز اول انتشار داشته است.

طبق آمار منتشر شده از یوتیوب (بدون احتساب فیسبوک، توییتر یا اینستاگرام)، از هر ۲۹۵ نفر، یک نفر اولین تریلر این فیلم را در ۱۰ روز اول انتشار تماشا کرده‌اند که در مقایسه، یک نفر از هر ۲۶۲ نفر اولین تریلر فیلم The Last Jedi، یک نفر از هر ۱۲۰ نفر اولین تریلر فیلم The Force Awakens و یک نفر از هر ۶۸ نفر اولین تریلر فیلم Rogue One: A Star Wars Story (روگ وان: داستانی از جنگ ستارگان) را در ۱۰ روز اول تماشا کرده بودند. طبق این آمار، در ۱۰ روز اول انتشار، اولین تریلر فیلم The Rise of Skywalker بیش از ۸۷ میلیون بار در یوتیوب تماشا شده که بالاتر از فیلم Rogue One با ۶۲ میلیون بار تماشا و پایین‌تر از فیلم The Last Jedi با ۱۱۹ میلیون بار تماشا و فیلم The Force Awakens با ۱۰۳ میلیون بار تماشا قرار دارد.

فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker برای اکران در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Deadline

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده