// دوشنبه, ۱۴ خرداد ۹۷ ساعت ۱۰:۳۲

شرکت پارامونت پیکچرز ویدیو جدیدی از پشت صحنه ساخت فیلم Mission Impossible: Fallout منتشر کرده که در آن شاهد بدلکاری تام کروز هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شرکت پارامونت پیکچرز ویدیو جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری و تولید فیلم Mission Impossible: Fallout (ماموریت غیر ممکن: فال اوت) منتشر کرده است. در این ویدیو شاهد بدلکاری تام کروز، بازیگر نقش ایتن هانت هستیم که برای فیلمبرداری یک صحنه از فیلم، در هنگام غروب آفتاب در ارتفاع بسیار بالا از یک هواپیما به سمت پایین می‌پرد. با اینکه فیلمبرداری این صحنه بسیار سخت توصیف شده است، اما کروز شخصا به‌جای بدلکار یا بدون استفاده از صفحه سبز، در این صحنه از فیلم حاضر شده و او از ارتفاع ۲۵ هزار پایی از این هواپیما پریده است. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

پارامونت اولین تریلر قسمت ششم فیلم Mission Impossible (ماموریت غیر ممکن) را بهمن سال گذشته منتشر کرد و در ادامه ماه گذشته دومین تریلر این فیلم مورد انتظار اکشن منتشر شده است. علاوه بر این، پارامونت پوستری نیز برای این صحنه از فیلم Mission Impossible: Fallout را منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

Mission Impossible: Fallout Poster

فیلم Mission Impossible: Fallout قرار است در تاریخ ۲۷ جولای ۲۰۱۸ (۵ مرداد ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده