// پنجشنبه, ۲۶ بهمن ۹۶ ساعت ۲۳:۱۴

کمپانی برادران وارنر سومین و جدیدترین تریلر فیلم Ready Player One را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش ایستر اگ های بیشتری هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی برادران وارنر سومین و جدیدترین تریلر  فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده) را منتشر کرده است. در جدیدترین تریلر این فیلم مورد انتظار شاهد اشاره و نمایش ایستر اگ‌های بیشتری هستیم که از جمله مهم‌ترین و جالب‌ترین آن می‌توان به اسپارتان‌های بازی Halo (هیلو) و دایناسور تی‌رکس فیلم Jurassic Park (پارک ژوراسیک) محصول سال ۱۹۹۳ که استیون اسپیلبرگ کارگردانی آن را نیز بر عهده داشته است، اشاره کرد. با این حال، این تریلر ممکن است بخش‌های مهمی از داستان فیلم Ready Player One را برای شما فاش کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

تابستان امسال و در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو، برادران وارنر اولین تریلر فیلم Ready Player One را منتشر کرده بود. پس از آن در ماه آذر امسال، کمپانی برادران وارنر دومین تریلر این فیلم را منتشر کرد. اوایل این ماه نیز این کمپانی تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Ready Player One را منتشر کرده است. این فیلم داستان وید اوون واتس (و آواتار Parzival در دنیای OASIS) با بازی تای شرایدن، را روایت می‌کند که به‌دنبال یافتن Easter Egg به‌جا مانده از جیز هالیدی با بازی مارک رایلنس، است که خالق دنیای واقعیت مجازی OASIS است و باید سه کلید منحصربه‌فرد در دنیای گسترده OASIS را پیدا کند تا جایزه بزرگ و ثروت عظیم هالیدی را به‌دست بیاورد. واتس در این ماجراجویی با Art3mis با بازی اولیویا کوک، همراه می‌شود و در این راه باید با نولان سورنتو با بازی بن مندلسون و گروه IOI مبارزه کند.

کارگردانی فیلم Ready Player One بر عهده استیون اسپیلبرگ بوده است و زک پن و اریک ایسن نیز کار نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشته‌اند. کار ساخت موسیقی فیلم Ready Player One نیز بر عهده آلن سیلوستری خواهد بود. این فیلم اقتباسی از کتابی به همین نام اثر ارنست سلین است. تای شرایدن، اولیویا کوک، بن مندلسون، سایمون پگ، تی جی میلر و مارک رایلنس، دیگر بازیگرانی هستند که در فیلم Ready Player One حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم قرار است دارای محتوای واقعیت مجازی نیز باشد.

فیلم Ready Player One برای اکران در تاریخ ۲۹ مارس ۲۰۱۸ (۹ فروردین ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

منبع Comingsoon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده