در این مطلب راهنمای دریافت تروفی‌های بازی Injustice 2 را با شما در میان خواهیم گذاشت. 

مقاله مرتبط

امکان ندارد علاقه‌مند به بازی‌های مبارزه‌ای باشید و این روزها وقت خود را صرف بازی کردن بازی Injustice 2 نکنید. جدیدترین ساخته استودیو ندررلم که بار دیگر قهرمان‌ها و ضد قهرمان‌های دنیای دی‌سی را دور یکدیگر جمع کرده تا تجربه‌ای متفاوت در زمینه بازی‌های مبارزه‌ای را در اختیار مخاطبان خود قرار بدهد. حال در این مقاله قصد داریم راهنمای دریافت تروفی‌های بازی را با شما به اشتراک بگذاریم تا به راحتی بتوانید تمامی تروفی/اچیومنت‌های بازی Injustice 2 را دریافت کنید.

اطلاعات کلی

  • درجه سختی تروفی‌ها: ۳ از ۱۰
  • مدت زمان مورد نیاز برای پلاتینیوم کردن بازی: ۵۰ ساعت (اگر سطح شخصیت‌ها را با پرداخت‌های درون برنامه بالا ببرید). ۱۰۰ ساعت (اگر با افزایش دهنده XP بازی و سطح شخصیت‌ها را بالا ببرید). بیش از ۲۰۰ ساعت (اگر در حالت عادی سطح شخصیت‌ها را بالا ببرید).
  • تروفی‌های آفلاین: ۵۳ تروفی (۵۱ تروفی برنز، یک تروفی نقره و یک تروفی طلا)
  • تروفی‌های آنلاین: ۱۰ تروفی (۹ تروفی برنز و یک تروفی پلاتینیوم)
  • تروفی‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ندارد
  • تروفی‌هایی که از گلیچ برخوردارند: تروفی‌های مروبط به جعبه‌های لوت بازی از گلیچ برخوردار بوده و به توضیحات مربوطه آن‌ها توجه کنید. همچنین تروفی‌های مربوط به مسابقات آنلاین بازی نیز دارای گلیچ هستند.
  • آیا درجه سختی روی تروفی‌ها تاثیر گذار است؟ خیر. می‌توانید روی درجه سختی خیلی آسان تروفی‌های بازی را دریافت کنید
  • تعداد دفعات بازی کردن: یک بار به اتمام رساندن بخش اصلی داستان و انجام ۲۸ مبارزه Battle Simulator (با هر شخصیت یک مبارزه)

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: تمامی تروفی‌های بازی را به دست بیاورید

برای دریافت تروفی نابود کننده دنیا باید تمامی تروفی‌های بازی Injustice 2 را در اختیار بگیرید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در ساعت ۴:۳۰ یک حریف را در منقطه Memorial Station شکست دهید

برای دریافت این تروفی باید در نقشه متروپلیس و منطقه Memorial Station یک مسابقه تک نفره یا دو نفره درون شبکه‌ای را آغاز کنید. برای وارد شدن به این محیط کافی است در نقشه بازی دکمه مثلث کنترلر خود را فشار داده و منطقه Memorial Station را به عنوان منطقه شروع بازی انتخاب کنید. حال برای دریافت این تروفی باید ساعت ۴:۳۰ صبح باشد. البته جای نگرانی نیست؛ به راحتی می‌توانید این تروفی را دریافت کنید. ابتدا داخل تنظیمات کنسول پلی‌استیشن 4 خود شوید. سپس از منوی تنظیمات ساعت، ساعت کنسول را به ۴:۳۰ صبح تغییر داده و به بازی باز گردید. سپس می‌بایست حیرف خود را سریعا شکست دهید تا این تروفی را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در ساعت هشت بعد از ظهر در محل Empire Theatre حریف خود را شکست دهید

برای دریافت این تروفی نیز می‌بایست وارد نقشه شهر گاتام شده و محیط Empire Theatre را انتخاب کنید و همانند تروفی قبل یک بازی تک نفره یا دو نفره تدارک دیده و حریف را این بار در ساعت هشت بعد از ظهر شکست دهید. توجه داشته باشید که حتما ساعت کنسول را به هشت شب تغییر داده باشید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در محیط Ace O’ Clubs توسط گوریلا گراد سه بشکه به سمت حریف خود پرتاب کنید.

برای دریافت این تروفی در نقشه متروپلیس یک بازی تک نفره یا دو نفره را در محیط Ace O’ Clubs تدارک دیده و زمانی که در محیط مبارزه قرار گرفتید، در سمت چپ محیط سه بشکه مشاهده می‌کنید که از طریق دکمه R1 می‌توانید آن‌ها را به سمت حریف خود پرتاب کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: توسط دکتر فیت در محیط Empire Theatre سه بار عمل Background Bounces را انجام دهید.

برای دریافت این تروفی یک مسابقه در محیط Empire Theatre تدارک دیده و توسط دکتر فیت حریف خود را سه بار به تابلو سینما بکوبانید. برای انجام اینکار به وسط زمین مبارزه آمده و روی حریف خود R1 بزنید تا حریف‌تان به تابلو سینما کوبیده شود.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در ۱۰ مسابقه Ranked برنده شوید.

تنها تروفی سخت بخش آنلاین که آن را می‌توانید با یکی از دوستان خود به راحتی دریافت کنید. البته برای دریافت آن با دوست خود باید زمانی اقدام کنید که از نظر تعداد، کمترین بازیکنان آنلاین باشند. وارد بخش آنلاین و مسابقات Ranked شوید. حال اگر در یک زمان مشخص شما و دوست‌تان با یکدیگر دکمه جست و جو را فشار دهید، امکان دارد در مقابل یکدیگر قرار گرفته و به بازی کردن بپردازید. برای اینکه بدانید چند بازی برنده شده‌اید، در پایین کارت Ranked شما تعداد بردهای‌تان نوشته شده است. اگر قصد دارید به صورت عادی این تروفی را دریافت کنید، سعی کنید با بهترین مبارز خود در بازی Injustice 2 به بازی کردن بپردازید.

یک نکته وجود دارد و آن هم این است که امکان دارد بعد از ۱۱ الی ۱۵ برد این تروفی را دریافت کنید. زیرا تروفی‌های بخش آنلاین بازی نیازمند مسابقات بیشتری نسبت به چیزی که در توضیحات‌شان آمده است، هستند.

ّInjustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۵۰ مسابقه آنلاین را برنده شوید.

برای دریافت این تروفی باید وارد بخش آنلاین و قسمت Rooms یا Player Match شوید و با سایرین به صورت یک به یک به مبارزه کردن بپردازید. برای این کار بهتر است وارد همان قسمت Rooms شوید زیرا در اینجا می‌توانید حریف خود را خودتان انتخاب کنید. با وارد شدن به این قسمت سایر بازیکنان و تعداد برد و باخت و لول‌هایشان را مشاهده خواهید کرد. بهترین کار این است که بازیکنان سطح پایین را به چالش کشیده و با یک شخصیت سطح ۲۰ با آن‌ها مسابقه دهید تا سریعا در مسابقات پیروز شده و تروفی مورد نظر را در اختیار بگیرید. نکته‌ی دیگری که تازه‌ واردها آن را نمی‌دانند، این است که سطح شخصیت و Gearهایی که به دست آورده‌اید، در مسابقه‌های غیر Ranked تاثیر گذار خواهند بود. از این‌رو برای غیرفعال کردن این بخش در قسمت انتخاب نقشه دکمه مربع را فشار داده و گزینه مربوطه را غیرفعال کنید. زیرا در حالت عادی این گزینه فعال است.

روش سریع: اگر قصد دارید با یکی از دوستان خود سریعا این تروفی را دریافت کنید، وارد بخش آنلاین و قسمت Rooms شده و یک Room بسیازید. سپس دوست خود را دعوت کرده و با یکدیگر به مسابقه دادن پرداخته و پس از پایان هر نبرد گزینه مسابقه مجدد را انتخاب کرده و این کار را ادامه دهید تا زمانی که تروفی را دریافت کنید. برای اینکه ببینید چند مسابقه را برده‌اید، وارد بخش آنلاین و قسمت Hero Card شده و در بخش Player Match 1v1 می‌توانید تعداد بردهای خود را مشاهده کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در ۲۰۰ مسابقه آنلاین شرکت کنید

برای دریافت این تروفی تمامی مسابقه‌های شما در بخش آنلاین محاسبه می‌شود. مهم نیست به صورت Private یا Ranked به بازی کردن پرداخته‌اید یا نه، در هر صورت مهم این است که به صورت آنلاین مسابقه داده باشید. بهترین راه برای این کار این است که با دوستان خود به صورت Private به بازی کردن پرداخته و سریعا این تروفی را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۲۵ بار حریف خود را به قسمت دیگری از محیط بازی منتقل کنید

بعضی از نقشه‌های بازی دارای Arena Transition هستند که می‌توانید برای استفاده از آن‌ها حریف خود را به گوشه میدان مبارزه برده و با زدن دکمه‌های چپ + X ضربه‌ای را به حریف وارد کرده و وی را وارد قسمتی دیگر از نقشه بازی بکنید. در واقع Arena Transition بدین معنا است که محیط بازی از دو قسمت مجزا تشکیل شده است  حال این عمل را ۲۵ بار انجام داده تا تروفی مورد نظر را دریافت کنید. نقشه‌هایی که از این قابلیت برخوردار هستند عبارتند از:

·      Arkham Asylum

·      Atlantis

·      Gotham City

·      Kahndaq

·      Red Sun Prison

·      Metropolis

·      Brainiac’s Ship

·      Batcave

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: آخرین ضربه را از طریق کروکدیل نقشه Slaughter Swamp به حریف وارد کنید

در نقشه Slaughter Swamp یک کروکدیل در پس زمینه وجود دارد که از طریق دکمه R1 می‌توانید با آن به حریف خود ضربه وارد کنید. حال در این محیط به مبارزه کردن پرداخته تا نوار سلامت حریف‌تان به آخر رسیده و تنها یک ضربه تا پیروزی شما فاصله مانده باشد. اگر ضربه آخر را از طریق این کروکدیل به حریف خود وارد کنید، تروفی کروکدیل قاتل را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در طول یک مسابقه ۱۰ بار روی زمین بنشینید

یکی از ساده‌ترین تروفی‌های بازی Injustice 2 که برای دریافت آن تنها کافی است در یک مسابقه ۱۰ بار روی زمین بنشینید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۵۰ درصد بخش داستانی را تکمیل کنید

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: بخش داستانی بازی را ۱۰۰ درصد کنید

بخش داستانی بازی Injustice 2 دارای ۱۲ چپتر مختلف است با تمام کردن آن‌ها، این تروفی را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy guide

توضیح تروفی: بخش داستانی بازی را پس از انجام تمام راه‌های جایگزین به اتمام برسانید

بعد از اینکه بخش داستانی را برای اولین بار به اتمام رساندید، از منوی انتخاب چپترهای بازی به سراغ رویارویی‌های خاکستری رنگ رفته و هر ۷۶ مبارزه بخش داستانی را به این روش به اتمام برسانید. در طول انجام مراحل بخش داستانی اصلی، بازی مبارزه‌هایی را برای شما تدارک دیده است که شما کنترل شخصیت‌های مختلف را در طول این مبارزات در دست خواهید گرفت. حال با این روش شما می‌تواند با شخصیت مخالف به انجام آن مبارزه‌ها بپردازید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۱۰ بار در حالت King of The Hill به درستی رای دهید

برای دریافت این تروفی باید حالت King of The Hill را تجربه کنید. البته به شکل و شمایلی متفاوت‌تر که در ادامه آن را توضیح خواهم داد. ابتدا وارد بخش آنلاین و Rooms شوید و به Roomهایی که برای بخش King of The Hill تعبیه شده‌اند نگاه کرده و وارد شلوغ‌ترین Room شوید (اشخاصی که این حالت را انتخاب کرده باشند، یک آیکون سبز رنگ کنار اسم‌شان مشاهده می‌شود). سپس زمانی که وارد این حالت شدید، دکمه Option و سپس گزینه AFK را انتخاب کنید تا به عنوان مبارز در مقابل شاه قرار نگیرید.

این کار به شما اجازه می‌دهد در طول مبارزات به عنوان بیننده قرار گرفته و قبل از هر مسابقه ۵ ثانیه فرصت دارید تا روی برنده شرط‌بندی کنید. همیشه روی شاه شرط بسته و به وی رای دهید زیرا اکثر مواقع پیروز میدان است. ۱۰ بار به درستی رای دهید تا این تروفی را به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در حالت King of The Hill پنج بار شاه را از شاه بودن عزل کنید

این تروفی را به راحتی می‌توانید با یکی از دوستان خود دریافت کنید. کافی است یک Room ساخته و دوست خود را دعوت کنید. سپس زمانی که وی به Room شما متصل شد روی اسم‌اش X زده و گزینه King of The Hil را انتخاب کنید. حال شما با این کار وی را به چالش کشیده و وارد بازی می‌شوید. در مسابقات King of The Hill کسی که سمت چپ تصویر است، شاه بوده و شخصی که در سمت راست تصویر است باید برنده نبرد شود. زمانی که شخص سمت راست برنده شد، تبدیل به شاه می‌شود و باز این اتفاق مدام تکرار می‌شود. حال به واسطه‌ی دوست خود به صورت یکی در میان می‌توانید این پروسه را پنج بار انجام داده تا تروفی مربوطه را به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۲۵ رویداد چند جهانی را تکمیل کنید.

این تروفی زمانی که پایان هر ۲۸ شخصیت بازی را مشاهده کردید، به صورت خودکار در اختیارتان داده می‌شود.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۱۰۰ رویداد چند جهانی را تکمیل کنید

برای دریافت تروفی «انجام اضافه کاری» راه‌های مختلفی وجود دارد؛ برای مثال می‌توانید یک رویداد مشخص را ۱۰۰ بار تکرار کنید. برای مثال مبارزه شبیه‌سازی شده The Novice از درجه سختی بسیار آسان برخوردار بوده و تنها پنح دشمن را باید از پیش روی بردارید یا مشاهده پایان تمامی شخصیت‌ها که خود ۲۸ رویداد چند جهانی از ۱۰۰ رویداد را به خود اختصاص می‌دهد. حال با تکرار آن‌ها می‌توانید در نهایت تروفی مربوطه را در اختیار بگیرید. البته در سیاره‌های دیگر رویداد‌های مختلفی نیز وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را نیز انجام دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به یک Guild ملحق شوید

در بازی Injustice 2 در واقع Guildها همان کلن‌ها هستند و باید از طریق منوی اصلی بازی، یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و عضو شوید. یادتان باشد اگر Guild خودتان را بسازید، این تروفی را دریافت نخواهید کرد و حتما باید به سایر گیلدها عضو شوید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۱۰۰ جعبه مادر را باز کنید

در طول بازی Injustice 2 بی‌شمار جعبه دریافت خواهید کرد که با باز کردن آن‌ها تروفی «تعداد زیادی هدیه» را دریافت خواهید کرد. از انجام رویدادهای چند جهانی گرفته تا انجام بخش داستانی و همچنین لول‌آپ کردن که همگی به شما جعبه‌هایی را به عنوان هدیه خواهند داد. همچنین در بخش فروشگاه بازی نیز می‌توانید به ازای پرداخت ۱۰۰۰ سکه، جعبه‌های برنز را خریداری کنید.

یادتان باشد این تروفی گلیچ دارد و شاید در همان عدد ۱۰۰ تروفی را دریافت نکنید. خیال‌تان راحت باشد به باز کردن جعبه‌ها ادامه دهید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: تمامی سوپر حرکت‌ها را انجام دهید

هر شخصیت دنیای بازی از یک سوپر حرکت برخوردار است. زمانی که سوپر متر شما پر شود، می‌توانید با فشردن دکمه‌های L2+R2 سوپر حرکت‌ها را انجام دهید. یادتان باشد که انجام این حرکات در بخش تمرینی بازی، به حساب نخواهد آمد و حتما باید در جریان مبارزات بازی آن‌ها را انجام دهید. همچنین سعی کنید روی درجه سختی آسان بازی کنید تا بتوانید به راحتی سوپر حرکت‌های خود را روی حریف اعمال کنید. زیرا در درجه سختی‌های بالاتر امکان دفع شدن سوپر حرکت وجود دارد.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در نقش بین باید بتمن را از طریق بمب متری و سوزان خود بکشید

یک مسابقه بین شخصیت بین و بتمن ترتیب داده و خودتان شخصیت بین باشید. سپس به بتمن آسیب رسانده تا تنها یک ضربه تا شکست وی فاصله بماند. سپس با انجام حرکت پایین – چپ – راست – X – R2 بتمن را بکشید. یادتان باشد که باید سریعا این کار را انجام دهید تا وی را از طریق قابلیت Meter Burn Bane Bomb شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با بلک قناری باید یکی از حریفان خود را از طریق Canary Cry لول سه شکست دهید

برای انجام این کار تنها کافیست برای شکست دادن حریف خود دکمه دایره را فشار دهید. البته دکمه را نگه دارید تا علامت ظاهر شده روی صفحه نمایش قرمز شود و سپس آن را اعمال کنید. قرمز شدن رنگ علامت این قابلیت به معنای لول سه بودن Canary Cry است. یادتان باشد که در ابتدا نوار سلامت حریف خود را به انتها برسانید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با زن گربه‌ای و قابلیت Cat Call چیتا را شکست دهید

حرکت Cat Call یک حرکت ویژه به حساب می‌آید که باید آن‌ها را از طریق لوت کردن جعبه‌ها به دست بیاورید. از آن‌جایی که قاعده خاصی در به دست آوردن این حرکت‌ها وجود ندارد، پیشنهاد می‌کنم حدود ۱۰۰ هزار سکه جمع آوری کرده و سپس از فایل‌های ذخیره‌ای خود یک پشتیبان بگیرید (با فلش مموری این کار را انجام دهید زیرا سیستم ابری خود کنسول امکان دارد فایل ذخیره سازی بعدی را روی فایل قبلی بدون هشدار دادن ذخیره کند). سپس تمامی پول خود را صرف خرید جعبه‌های برنز بکنید تا زمانی که این قابلیت را به دست بیاورید. اگر در جریان خرج کردن تمامی سکه‌های خود این اتفاق رخ نداد، فایل ذخیره سازی که از آن پشتیبان گرفته‌اید دوباره بارگذاری کرده و این کار را از اول انجام دهید تا آن‌جایی که قابلیت Cat Call برای شما در دسترس قرار بگیرد.

همچنین بازی دارای ویژگی به نام Gear Drop Character Bias است که با رفتن به بخش تنظیمات گیم‌پلی، بخش مربوطه را فعال کنید تا شانس شما برای دریافت این حرکت ویژه بالا برود. البته باید تعداد مبارزه‌های زیادی را با شخصیت زن گربه‌ای انجام داده و او را به محبوب‌ترین شخصیت خود تبدیل کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق حرکت بوسه مرگ پویزن آیوی، حریف خود را شکست دهید

برای این کار کافی است همانند سایر تروفی‌های این سبک، حریف خود را تا آخرین ضربه پیش برده و سپس با انجام حرکت بوسه مرگ وی را شکست دهید. برای اعمال این حرکت کافی است دکمه‌های پایین – چپ – راست – مربع را سریعا فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: چیتا باید زن شگفت‌انگیز را با حرکت Meter Burn Blood Lunge شکست دهد

تنها کافی است دکمه‌های چپ – راست – X – R2 را فشار دهید. البته دکمه R2 را باید پشت سرهم فشار دهید تا چیتا بتواند حرکت Meter Burn Blood Lunge را انجام دهد.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با شخصیت آتروسیتوس و حرکت Meter Burn Life Drain شخصیت گرین لنترن را شکست دهید

یک مسابقه بین آتروسیتوس و گرین لنترن ترتیب داده و نوار سلامت وی را به آخر برسانید. سپس با انجام پایین – چپ – X ابتدا Life Drain را فعال کرده و در ادامه با فشردن پایین – پایین – R2 آن را فعال کرده و گرین لنترن را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با شخصیت Swamp Thing و حرکت Green Kingdom، شخصیت پویزن آیوی را شکست دهید

تنها کافی است در آخر مبارزه و پر شدن نوار مربوط به سوپر حرکت Green Kingdom، دکمه‌های L2+R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با شخصیت ددشات یک بازی را بدون اینکه حتی یک تیر را خطا بزنید، برنده شوید

این تروفی در مبارزه با هوش مصنوعی بسیار آسان قابل دریافت است و تنها کاری که باید انجام دهید این است که حرکت پایین – چپ – مثلث را ۳ دفعه در طول بازی انجام دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق شخصیت رابین و حرکت Meter Burn Assassin Strike باید بتمن را شکست دهید

با فشردن دکمه‌های چپ – راست – X – R2 می‌توانید حرکت مربوطه را انجام دهید البته R2 را باید چندین بار پشت سر هم فشار دهید تا وارد حالت Meter Burn شوید. همچنین توجه داشته باشید که در اینجا بتمن باید به اندازه‌ای از نوار سلامت‌اش باقی‌مانده باشد که با ضربه دوم به بعد کشته شود نه با ضربه اول.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به واسطه‌ی سوپر حرکت The Beast Below شخصیت آکوامن حریف خود را شکست دهید

تنها کافی است سوپر حرکت آکوامن را در زمان مناسب روی حریف خود اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق بتمن و حرکت Cape Parry یا Cape Counter باید حریف خود را شکست دهید

تنها کافی است برای شکست دادن حریف خود دکمه‌های پایین – چپ – X را زمانی که نوار سلامت حریف‌تان رو به اتمام است، فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به واسطه‌ی شخصیت برینیاک و Beta Strike باید آخرین ضربه را به حریف خود وارد کنید

زمانی که به آخرین ضربه رسیدید، دکمه دایره را فشار داده تا حرکت مورد نظر انجام شود. برای به دست آوردن شخصیت برینیاک باید یک دور بخش داستانی بازی را به اتمام برسانید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به واسطه‌ی شخصیت کاپیتان کلد و حرکت Cryogenic Blast، آخرین ضربه را به فلش وارد کنید

برای این کار می‌بایست ابتدا دکمه دایره را فشار داده تا اسلحه شما کامل پاورآپ شود و سپس با فشردن دکمه‌های پایین – دایره آخرین ضربه را به شخصیت فلش وارد کرده و او را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق سوپر حرکت شخصیت فلش باید کاپیتان کلد را شکست دهید

برای انجام سوپر حرکت Time Changer تنها کافی است در زمان مناسبت L2 + R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق حرکت Mind Control شخصیت گوریلا گراد، ضربه آخر را به فلش وارد کنید

زمانی که شخصیت فلش به اواخر نوار سلامت خود رسید، دکمه دایره را فشار داده تا کنترل ذهن گوریلا گراد فعال شد و سپس با فشردن دکمه‌های پایین – بالا – مثلث فلش را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق حرکت Meter Burn Mandible Strike شخصیت سوسک آبی حریف خود را شکست دهید

برای دریافت این تروفی کافی است با شخصیت سوسک آبی به بازی کردن پرداخته و زمانی که حریف‌تان به اواخر نوار سلامت‌اش رسید، با فشردن دکمه‌های چپ – راست – R2 وی را شکست دهید. یادتان باشد که دکمه R2 را باید پشت سر هم فشار دهید تا Meter Burn فعال شود.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با شخصیت بلک آدام و حرکت Orbs of Seth باید آخرین ضربه را به حریف خود وارد کنید

در ابتدا نوار سلامت حریف‌تان را به آخرین حد خود برسانید زیرا ارب‌های بلک آدام آسیب خیلی کمی را به حریف وارد می‌کنند. سپس دایره را فشار داده تا سه ارب ظاهر شود و به سمت حریف خود دویده تا ارب‌ها به حریف مورد نظر برخورد کنند.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی:‌ از طریق سایبورگ سوپر حرکت Apokolips را روی رابین اجرا کنید

همانند سایر تروفی‌های مربوط به سوپر حرکت شخصیت‌ها، کافی است در زمان مشخص L2 + R2 را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق فایر استورم و حرکت Meter Burn Molten Trap آخرین ضربه را به کاپیتان کلد وارد کنید

برای انجام این حرکت باید دکمه‌های چپ – پایین – مثلث – R2 را فشار دهد. یادتان باشد که ضربه دوم از طریق این حرکت باید حریف شما را از پای در آورد. همچنین زمانی که اولین ضربه را زدید، سپس R2 را باز فشار داده تا Meter Burn فعال شود.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: سوپر حرکت کماندار سبز را روی بلک قناری اجرا کرده و او را شکست دهید

زمانی که نوار سلامت بلک قناری به آخر رسید سوپر حرکت Target Practice را روی وی اجرا کرده و اورا شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق سوپر حرکت گرین لنترن شخصیت آتروسیتوس را شکست دهید

در زمان مناسب و فشار دادن دکمه‌های L2 +R2 سوپر حرکت Mechanized Assault گرین لنترن را روی آتروسیتوس اعمال کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق هارلی کویین و حرکت Go Nigh Night باید جوکر را شکست دهید

برای دریافت این تروفی باید به گونه‌ای اقدام کنید که آخرین ضربه این حرکت، جوکر را بکشد. برای انجام حرکت Go Night Night تنها کافی است دکمه‌های مثلث – راست + X – مربع + X را فشار دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق جوکر و حرکت Not So Funny Is It? آخرین ضربه را به شخصیت بتمن وارد کنید

در واقع در زمان مناسب باید سوپر حرکت جوکر را روی بتمن به نحوی وارد کنید که نوار سلامت بتمن به اتمام برسد.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق شخصیت اسکرکرو و حرکت Schizophrenia حریف خود را شکست دهید.

زمانی که نوار سلامت حریف شما به آخرین مقدار خود رسید، دکمه‌های پایین – چپ – راست – X را فشرده و به واسطه‌ی حرکت Schizophrenia وی را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با ۲۰ ضربه لیزر از طریق سوپرگرل باید سوپرمن را شکست دهید

در ابتدا در بخش تنظیمات، مسابقه را در حالت دو راند قرار داده و سپس به مبارزه کردن بپردازید. از طریق فشردن دکمه دایره می‌توانید لیزر شلیک کنید. ۲۰ بار این کار را انجام دهید تا تروفی مربوطه را دریافت کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به واسطه‌ی سوپر حرکت سوپرمن، گرین لنترن را شکست دهید

در زمان مشخص از طریق فشردن دکمه L2 + R2 سوپر حرکت Final Flight را روی گرین لنترن اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق زن شگفت انگیز و حرکت Meter Burn Lasso of Truth حریف خود را شکست دهید

به واسطه‌ی دکمه‌های چپ – راست – مربع – R2 این حرکت را انجام داده و در پایان حرکت ذکر شده مدام R2 را فشار داده تا Meter Burn فعال شود.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: دکتر فیت از طریق سوپر حرکت Amulet of Anubis باید حریف خود را شکست بدهد

برای دریافت این تروفی همانند سایر تروفی‌های مشابه لازم است که نوار سلامت حریف خود را به انتها رسانده و از طرفی نوار سوپر حرکت خود را نیز شارژ کنید. سپس با فشردن دکمه‌های L2 + R2 سوپر حرکت دکتر فیت را روی حریف اجرا کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در طول ۱۰ ثانیه از مبارزه ضربه نخورید

یکی از ابتدایی‌ترین تروفی‌هایی که آن را دریافت خواهید کرد. برای این کار تنها کافی است ۱۰ ثانیه از حریف دور بمانید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: پایان تمامی شخصیت‌های بازی را در Battle Simulator مشاهده کنید

برای دریافت این تروفی از سیاره Battle Simulator (پایین سمت راست تصویر که این سیاره به زمین شباهت دارد) اقدام کرده و از بین حالت‌های نردبانی، آسان‌ترین حالت ممکن را انتخاب کرده و به بازی کردن بپردازید. در بازی ۲۸ شخصیت وجود دارد که می‌بایست بازی را با آن‌ها به اتمام رسانده و پایان همه‌ی آن‌ها را مشاهده کنید. برای اینکه ببینید پایان کدام یک از شخصیت‌ها را تا به حال مشاهده کرده‌اید، وارد بخش انتخاب شخصیت شده و سپس روی گزینه Loadout بروید. در آنجا به بخش Summary Tab رفته و اطلاعات مورد نیاز را کسب کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی:‌ ۲۰۰ قطعه Gear عادی به استثنای Shaderها به دست بیاورید

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۱۰۰ قطعه Gear کمیاب به استثنای Shaderها به دست بیاورید

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۵۰ قطعه Gear عظیم به استثنای Shaderها به دست بیاورید

برای به دست آورد این سه تروفی باز باید به سراغ جعبه‌های لوت بازی بروید. بار دیگر مقدار زیادی سکه جمع آوری کنید و به سراغ خرید جعبه‌های برنز بروید. حال دلیل اینکه جعبه‌های برنز را انتخاب کردم این است که شدیدا ارزان هستند. شاید شانس در اختیار گرفتن آیتم‌های با ارزش بازی کم شود ولی نسبت به قیمت ۵۰۰۰تایی جعبه نقره‌ای و ۲۵۰۰۰تایی جعبه طلایی شدیدا می‌ارزد.

این نکته را فراموش نکنید که این تروفی نیز از گلیچ برخوردار بوده و احتمال دارد همان اول تروفی را دریافت نکنید. برای مثال شاید پس از دریافت کردن ۵۰ الی ۱۰۰ عدد بالاتر از هر Gear تروفی را دریافت کردید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: ۲۵۰ قطعه از Gearهای خود را بفروشید

از طریق منوی اصلی بازی وارد بخش تنظیمات شخصیت‌ها شده و Inventory خود را باز کنید. سپس در بخش آیتم‌ها با دکمه مثلث می‌توانید آیتم‌های خود را علامت گذاری کرده و آن‌ها را بفروشید.  

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: پنج نبرد AI Battle Simulation را برنده شوید

برای دریافت این تروفی وارد بخش چند نفره و AI Battle Simulator شده و پنج بازی مختلف را شبیه‌سازی کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: به سطح ۳۵ برسید

پس از به پایان رساندن هر نبرد XP دریافت می‌کنید. برای رسیدن به سطح ۳۵ در کمترین زمان، بهترین راه تمام کردن کامل بخش داستانی و بازی کردن با هر ۲۸ شخصیت بازی و مشاهده پایان هر کدام است که می‌تواند راحت شما را به سطح ۳۵ برساند.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با تمامی شخصیت‌ها به آخرین سطح برسید

در بازی Injustice 2 هر شخصیت ۲۰ سطح دارد که برای دریافت این تروفی باید هر ۲۸ شخصیت بازی را به سطح ۲۰ برسانید. برای سریع‌تر کردن پروسه دریافت این تروفی راه‌های خاصی وجود دارد. برای مثال به واسطه‌ی پرداخت‌های درون برنامه‌ای می‌توانید لول‌آپ‌های مخصوص شخصیت‌ها را خریداری کرده و سطح آن‌ها را بالا ببرید. یکی دیگر از بخش‌هایی که می‌تواند راحت شخصیت شما را لول‌آپ کند، بخش AI Battle Simulator است. به واسطه‌ی اینکه می‌توانید سرعت مبارزات شبیه‌سازی شده را بالا ببرید، به راحتی در زمان کمتری نسبت به سایر بخش‌ها، XP دریافت کرده و شخصیت‌های خود را به آخرین سطح برسانید. با این بخش بدون انجام فعالیت خاصی در جریان سه الی چهار روز می‌توانید تمامی شخصیت‌های بازی را تا سطح ۲۰ لول‌آپ کنید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: حریف خود در بخش آنلاین را که ۹۰ درصد از نوار سلامتش باقی‌مانده است و شما ۱۰ درصد نوار سلامت در اختیار دارید، شکست دهید

این تروفی را به راحتی از طریق یک Private Match می‌توانید به دست بیاورید. تنها کافی است یکی از دوستان خود را به بازی دعوت کرده و یک مسابقه ترتیب بدهید. سپس شرایط نوار سلامت خود و حریف را محیا کرده و او را شکست دهید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: از طریق هارلی کویین در حالت King of The Hill آخرین ضربه را با حرکت Double – Trouble به شاه وارد کنید

این تروفی را نیز می‌توانید به کمک یکی از دوستان خود دریافت کنید. تنها کافی است یک مسابقه King of The Hill با یکی از دوستان خود ترتیب داده و به مبارزه کردن بپردازید. زمانی که وی شاه شد، نوار سلامت‌اش را به آخرین حد برسانید. سپس دکمه دایره را با هارلی کویین فشار دهید تا زمانی که یک انیمیشن پخش شده و وی دو سگ را به سمت حریف بفرستد. در صورتی که این سگ‌ها بتوانند شاه را شکست دهند، تروفی را دریافت خواهید کرد.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در نقشه Arkham Asylum به واسطه‌ی شخصیت بتمن روی تمامی تبه‌کاران گاتام عمل Transition را انجام دهید

برای دریافت این تروفی می‌بایست با شخصیت بتمن در نقشه Arkham Asylum بازی کرده و تبه‌کاران را به کنار صفحه نمایش برده و همانند قبل با فشردن دکمه‌های چپ + X آن‌ها را به قسمت دوم نقشه بازی بفرستید. البته لازم نیست تمام نبرد را انجام بدهید، پس از انجام این کار می‌توانید از بازی خارج شده و با یکی دیگر از تبه‌کاران به بازی کردن بپردازید. تبه‌کاران شهر گاتام عبارتند از:

·      زن گربه‌ای

·      هارلی کویین

·      جوکر

·      ددشات

·      پویزن آیوی

·      اسکرکرو

·      بین

یادتان باشد که از طریق بخش تمرینی نمی‌توانید این تروفی را دریافت کنید. بهترین راه استفاده از مسابقه‌های دو نفره درون شبکه‌ای است.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: با تمامی شخصیت‌های منفی بازی یک مبارزه را پیروز شوید

این تروفی را در جریان تروفی «هشدار اسپویل» می‌توانید به دست بیاورید.

Injustice 2 Trophy Guide

توضیح تروفی: در نقشه Batcave با تمام المان‌های محیطی تعامل برقرار کنید

نقشه Batcave شامل دو بخش مجزا به نام Brother Eye و Armory است. هر بخش از یک سری المان محیطی برخوردار است که می‌توانید با آن‌ها تعامل داشته باشید. پس از تعامل برقرار کردن با تمامی آن‌ها تروفی مربوطه را دریافت خواهید کرد. المان‌های هر بخش عبارتند از:

Brother Eye:

·      سه لیزر در سقف

·      سه جعبه در سمت راست

·      یک Background Bounce

·      یک PC Console که در آخرین قسمت سمت چپ تصویر قرار دارد

Armory:

·      یک قلاب در سقف

·      یک یدک اتومبیل در سمت راست

·      دو لاستیک اتومبیل در وسط

·      یک Background Bounce (در واقع بت موبیل در وسط تصویر)

·      یک موتور سیکلت در آخرین قسمت از سمت چپ نقشه

منبع Powerpyx
کاراکتر باقی مانده