// شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۲۲:۳۱

کمپانی Capcom Mobile سرانجام بازی قدیمی Ghouls’N Ghosts را برای اندروید و آیفون منتشر کرد.

در جریان اخبار بازی موبایل، کمپانی کپکام موبایل (Capcom Mobile) سرانجام اعلام کرد که بازی Ghouls’N Ghosts برای دستگاه‌های اندرویدی و آیفون منتشر شده است.

اسفند ماه سال گذشته، این بازی به همراه سه اثر دیگر، یعنی بازی Wolf of the Battlefield: Commando، بازی Ghost’N Goblins و بازی 1942 برای انتشار روی دستگاه‌های موبایل معرفی و تایید شد. در حالی که سه بازی یاد شده به طور هفتگی منتشر شدند، اما بازی Ghouls’N Ghosts به دلایلی با تاخیر به دستگاه‌های موبایل راه پیدا کرد.

حال به مناسبت انتشار هر چهار بازی، سازندگان اعلام کردند که کاربران برای زمان محدودی می‌توانند هر کدام از بازی‌ها را از فروشگاه‌های اپ استور و گوگل پلی با قیمت تخفیف خورده، یعنی ۰.۹۹ دلار، تهیه کنند.

در ادامه می‌توانید فهرستی از ویژگی‌های بازی Ghouls’N Ghosts را مشاهده کنید:

  • هم اکنون کاربران در دومین نسخه این بازی می‌توانند با پرش در هوا، به طرف بالا و پایین شلیک کنند
  • خود را به زره طلایی مجهز کنید و با تقویت کردن سلاح‌های خود، به حملات جادویی دست یابید
  • به نبرد با غول‌های این بازی یعنی Cerberus ،Beelzebub و Loki بروید
  • دو حالت Casual و Classic در این بازی گنجانده شده است که اولی یک بازی روان و آسان را در دسترس کاربران قرار می‌دهد؛ در حالی که حالت دوم، روند سخت و قدیمی این بازی را ارائه می‌دهد
  • جدول امتیازات جهانی و دستاورد‌ها (Achievements) در بازی گنجانده شده است

در ادامه می‌توانید تصاویر بازی Ghouls‘N Ghosts Mobile را مشاهده و در انتهای مطلب هم لینک‌های مربوط به آن را ملاحظه کنید. همان‌طور که در بالا اشاره شد، این بازی ۱.۹۹ دلار قیمت‌گذاری شده است؛ اما در حال حاضر می‌توانید آن را تا مدت زمان محدودی با قیمت ۰.۹۹ دلار تهیه کنید.

Ghouls’N Ghosts

دانلود بازی موبایل Ghouls ‘N Ghosts Mobile

منبع DualShockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده