// شنبه, ۲۰ آبان ۹۶ ساعت ۱۶:۳۲

استودیو ندررلم با انتشار یک تریلر جدید به معرفی شخصیت‌های سومین Fighter Pack بازی Injustice 2 پرداخت.

سه روز پیش استودیو ندررلم اعلام کرد که ویدیوی معرفی شخصیت‌های Fighter Pack 3 بازی Injustice 2 به‌زودی منتشر خواهد شد و حال مطابق آخرین اخبار بازی، استودیو ندررلم با انتشار یک تریلر جدید به معرفی این کاراکترها پرداخته است.

اولین کاراکتر Fighter Pack 3 شخصیت اتم است که او را از سریال Legends of Tomorrow شبکه‌ی CW به یاد داریم و پیش از این استودیوی ندررلم با انتشار یک تریلر کوتاه به معرفی آن پرداخت. شخصیت بعدی این فایتر پک انچنترس، کاراکتر شرور فیلم Suicide Squad است که جادوگری قدرتمند بوده و می‌تواند انرژی جادویی را در جهت شفادادن و دورنوردی (Teleportation) به‌کار گیرد و به طور مستقیم هرگونه اشیاء غیرزنده را تحت تاثیر قرار دهد. آخرین و غافل‌گیرکننده‌ترین بخش معرفی کاراکترها نیز مربوط به تایید حضور لاک پشت های نینجا در سومین Fighter Pack بازی بود و به این ترتیب هر چهار لاک‌پشت نینجا یعنی دوناتلو، مایکل آنجلو، رافائل و لئوناردو به‌عنوان یک شخصیت به فهرست مبارزان بازی اضافه می‌شوند.

شخصیت اتم به صورت دسترسی پیش از موعد در تاریخ بیست و یکم آذر‌ماه (۱۲ دسامبر) در دسترس خواهد بود و شخصیت پسر جهنمی (Hellboy) همزمان با انتشار نسخه پی سی بازی Injustice 2 در تاریخ بیست و سوم آبان‌ماه (۱۴ نوامبر) منتشر می‌شود.

بازی Injustice 2 در تاریخ ۲۱ اردیبهشت‌ماه منتشر شد و در حال حاضر در ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 در دسترس است. تریلر معرفی شخصیت‌های Fighter Pack 3 بازی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را در خصوص آن با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

برای دانلود از وب‌سایت آپارات اقدام کنیدتماشا در یوتیوب

منبع dualshockers
کاراکتر باقی مانده