// شنبه, ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۲۹

تاریخ انتشار شخصیت Hellboy برای بازی Injustice 2 مشخص شد

کمپانی برادران وارنر در جریان یک ویدیو، تاریخ عرضه شخصیت پسر جهنمی در بازی Injustice 2 را اعلام کردند.

معرفی شخصیت پسر جهنمی به عنوان یکی از شخصیت‌های بازی Injustice 2 و قرار دادن آن در دومین فایتر پک این بازی، همه مخاطبان را شگفت‌زده کرد و قطعا طرفداران بازی Injustice 2 بیش از پیش منتظر بازی با این شخصیت دوست داشتنی هستند. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، کمپانی برادران وارنر، ناشر بازی Injustice 2، ویدیویی از پسر جهنمی منتشر کرده که در جریان آن شاهد اعلام تاریخ عرضه این شخصیت نیز هستیم.

در جریان ویدیو منتشر شده که نحوه مبارزه کردن و قابلیت‌های شخصیت Hellboy را به نمایش می‌گذارد، شاهد استفاده مشت بزرگ و معروف وی و از طرفی شلیک با اسلحه دوست داشتنی‌اش هستیم. همچنین زمانی که شاخ‌های شخصیت Hellboy در می‌آیند، ظاهری آتشین به خود گرفته و از قدرت بیشتری برخوردار می‌شود. همچنین در این ویدیو قابلیت ویژه پسر جهنمی نیز به نمایش گذاشته می‌شود که جذابیت بالایی دارد.

شخصیت پسر جهنمی، آخرین شخصیت از فایتر پک ۲ است که در تاریخ ۳۰ آبان ماه (۲۱ نوامبر) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. اگر نسخه آلتیمیت ادیشن، دیلاکس ادیشن یا فایتر پک ۲ را خریداری کرده باشید، شخصیت پسر جهنمی را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد.

در ادامه می‌توانید ویدیو مربوطه را در زومجی تماشا کنید.

برای دانلود ویدیو به آپارات مراجعه کنید

همچنین پس از شخصیت پسر جهنمی، در ماه دسامبر میلادی باید منتظر شخصیت اتم، اولین شخصیت از فایتر پک ۳ بازی Injustice 2 باشیم.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده