// دوشنبه, ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۲

Human Element دیگر یک بازی رایگان نیست

استودیوی Robotoki در ماه May سال 2014 میلادی اعلام کرد کمپانی Nexon ناشر بازی Human Element خواهد بو
استودیوی Robotoki در ماه May سال 2014 میلادی اعلام کرد کمپانی Nexon ناشر بازی Human Element خواهد بود. اما به تازگی، این استودیو اعلام کرد قرارداد همکاری خود را با کمپانی Nexon فسخ کرده است و به همین دلیل بازی آن‌ها دیگر یک عنوان free-to-play (رایگان) نخواهد بود. به دلیل تغییر یافتن سیاست اصلی استودیو و تبدیل شدن بازی Human Element به یک عنوان کامل و پولی، برخی از تولید کنندگان بازی از کار خود برکنار شدند. رابرت باولینگ (Robert Bowling)، موسس استودیوی Robotoki، در رابطه با دلیل انجام این کار گفت که المان‌های اصلی بازی که آن را جذاب و لذت بخش می‌کردند، به دلیل رایگان بودن باید کنار گذاشته می‌شدند:
ما تصمیم گرفتیم بازی را به یک عنوان کامل و پولی تبدیل کنیم، به همین دلیل ناشر بازی که ما برای یک عنوان رایگان با آن وارد قرارداد همکاری شده بودیم، دیگر برای این بازی مناسب نبود.
سخنگوی Nexon اعلام کرد دو کمپانی با یکدیگر برای فسخ کردن این قرارداد همکاری به توافق رسیده‌اند. ناشر جدیدی برای این بازی پیدا شده است و باولینگ اعلام کرده در ماه دسامبر 2014 میلادی (آذر) از آن رونمایی خواهد کرد. Human Element یک بازی اول شخص و در سبک ترس و بقا است و داستان آن 30 سال پس از آخرالزمانی که توسط زامبی‌ها برپا شده، اتفاق خواهد افتاد. این بازی به وسیله‌ی موتور CryEngine ساخته شده است و در سال 2015 منتشر خواهد شد. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده