// دوشنبه, ۲۷ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۱

بازی Halo: The Master Chief Collection بدون اشتراک Xbox Live Gold قابل تجربه است

براساس اعلام کمپانی مایکروسافت برای تجربه بازی Halo: The Master Chief Collection روی پلتفرم پی سی نیازی به اشتراک ایکس باکس لایو گلد ندارید.

بازی Halo: The Master Chief Collection جزو آثار مهم و ارزشمند کنسول ایکس باکس وان است که نه تنها برای طرفداران سری Halo، بلکه برای کسانی که برای اولین بار قصد تجربه مجموعه مذکور را دارند، جذاب است. با وجود گذشت بیش از چهار سال از عرضه بازی، کمپانی Microsoft (مایکروسافت) و استودیو 343Industries همچنان با ارائه محتویات جدید از جمله بخش کمپین بازی Halo 3: ODST به پشتیبانی از این بازی ادامه می‌دهند. یکی از هیجان‌انگیز‌ترین اخبار مربوط به بازی Halo: The Master Chief Collection تایید نسخه پی سی آن در جریان تازه‌ترین اپیزود برنامه Inside Xbox است. حال طبق جدید‌ترین اخبار بازی، کاربران این پلتفرم می‌توانند بدون در اختیار داشتن اشتراک ایکس باکس لایو گلد اقدام به تجربه بخش چند‌نفره بازی مذکور کنند.

براساس اعلام کمپانی مایکروسافت لازمه انجام بازی Halo: The Master Chief Collection یک حساب عادی ایکس باکس لایو است که می‌توانید به صورت رایگان آن را ایجاد کنید. این شرط برای افرادی که به جای فروشگاه مایکروسافت، از طریق فروشگاه استیم بازی مذکور را خریداری می‌کنند نیز صادق است. این خبر از آن جهت مهم است که کاربران پلتفرم PC بر‌خلاف دارندگان کنسول Xbox One قادر هستند بدون صرف هزینه اضافه بخش آنلاین بازی Halo: The Master Chief Collection را انجام دهند. در این بین نباید این نکته را فراموش کرد که تجربه بخش چند‌نفره هیچ‌یک از بازی‌های Xbox Live روی پلتفرم پی سی مستلزم در اختیار داشتن اشتراک Xbox Live Gold نیست. 

بازی Halo: The Master Chief Collection در تاریخ نامعلومی از سال جاری روی پلتفرم پی سی عرضه خواهد شد. از دیگر خبر‌های مربوط به این بازی می‌توان به اضافه شدن بازی Halo: Reach اشاره کرد. بازی مذکور قرار است در قالب دو بخش در دسترس قرار بگیرد؛ بخش چند‌نفره رایگان و بخش داستانی که به صورت جدا‌گانه قابل خرید است. بازی Halo: The Master Chief Collection جزو بازی‌های سرویس ایکس باکس گیم پس است و کاربران کنسول ایکس باکس می‌توانند با خرید اشتراک این سرویس آن را تجربه کنند.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده