نویسنده: سعید نیکبخت
// جمعه, ۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۰۰

وبسایت Star Wars: Battlefront با تصاویر جدید و تاریخ انتشار احتمالی بازی افتتاح شد

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، امروز شاهد رونمایی از اولین ویدیو گیم‌پلی بازی Star Wars: Battlefront خواهیم بود. به همین منظور کمپانی الکترونیک آرتز ساعاتی پیش وبسایت رسمی این بازی را افتتاح و به همراه آن دو تصویر و تاریخ انتشار احتمالی بازی را اعلام کرد. با زومجی همراه باشید.
ابتدا می‌توانید تصویر جدیدی که در وبسایت رسمی Star Wars: Battlefront منتشر شده است را در قسمت بالا مشاهده کنید. این تصویر مستقیما از بازی گرفته شده و همان‌طور که مشاهده می‌کنید، گرافیک فوق‌العاده دیدنی بازی را نشان می‌دهد. در این وبسایت همچنین کدهای مرموز و ناشناخته‌ای هم وجود داشته است. یکی از کاربران فروم رِدیت به شکستن این کد پرداخته و اگر اطلاعاتی که منتشر کرده درست باشد، بازی Star Wars: Battlefront در تاریخ ۱۷ نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی (بیست و ششم آبان) منتشر خواهد شد:
در تاریخ Star Wars: Battlefront روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خود به تجربه Star Wars: Battlefront بپردازید.
در انتها می‌توانید تصویر هنری جدیدی که در این وبسایت منتشر شده است را هم تماشا کنید. این تصویر وسیله‌نقلیه محبوب این سری که احتمالا کاربران در Star Wars: Battlefront کنترل آن را در دست خواهند گرفت را نشان می‌دهد:
حتی تصور کنترل کردن این وسیله هم لذت‌بخش است... حتی تصور کنترل کردن این وسیله و قرارگرفتن در این اتمسفر هم لذت‌بخش است...
بازی Star Wars: Battlefront همراه با حالت‌های داستانی تک‌نفره و بخش چند نفره عرضه خواهد شد. بخش آنلاین، مانند نسخه‌های پیشین Battlefield از رقابت‌هایی با حضور ۶۴ بازیکن همزمان پشتیبانی می‌کند. به نظر می‌رسد دنیای حالت تک‌نفره‌ی بازی هم از اکثر بازی‌های امروزی بزرگ‌تر باشد، چرا که داستان آن شامل تمام قسمت‌های فیلم جنگ ستارگان می‌شود. اگر اطلاعات منتشر شده در رابطه با تاریخ انتشار Star Wars: Battlefront صحیح باشد، این بازی در تاریخ ۲۶ آبان سال ۱۳۹۴ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اگر دوست دارید رونمایی از گیم‌پلی بازی را به صورت زنده تماشا کنید، می‌توانید به وبسایت StarWars.com مراجعه کنید. منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده