// شنبه, ۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۰

نیم نگاه بازی واقعیت مجازی Horizon Call of the Mountain

بازی Horizon Call of the Mountain روی پلی استیشن وی‌آر ۲ پر از چشم‌اندازهای باحال و طبیعت مثال‌زدنی است. با نیم‌نگاه همراه باشید.

بازی Horizon Call of the Mountain به عنوان یکی از بازی‌های روز عرضه هدست واقعیت مجازی پلی استیشن وی آر ۲، بدون شک یکی از خواستنی ترین بازی‌های واقعیت مجازی حال حاضر است. در این بازی برخلاف نسخه‌های کنسولی ببا شخصیت الوی همراه نیستیند و باید مردی جوان به نام ریاس را همراهی کنید. 

بازی در کنار ارائه یک حس واقعیت مجازی زیبا، امکاناتی مانند مبارزه با دشمن‌ها قدرتمند را نیز فراهم کرده است. در جریان بازی باید از کوه، طناب و ساختمان‌ها بالا بروید و در عین حال سعی کنید تا با رسیدن به دشمنان آن‌ها را با استفاده از تیروکمان از بین ببرید. تجربه نزدیک به واقعیت بازی و مواجهه با دشمنان از نزدیک باعث شده تا در کنار آدرنالین، چالش حرکتی را نیز در بازی داشته باشید.

در این ویدیو در کنار مبارزه به دنبال تعامل با محیط و همینطور انجام مینی‌گیم‌های مختلف بودیم. در ادامه شما را به تماشای ویدیوی زومجی از هورایزن وی‌آر دعوت می‌کنیم.

هدست پلی استیشن وی آر ۲ را نخل مارکت در اختیار زومجی گذاشته است. با خرید هدست از نخل مارکت می‌توانید با سرویس نخل پلاس تا یک ماه بازی‌ها را رایگان دریافت کنید.

تماشا نیم نگاه هورایزن وی آر در یوتیوب


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده