// شنبه, ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۲

اولین نگاه به بازی Wo Long | سکیروی تیم نینجا

تیم نینجا سازنده بازی‌های نینجا گایدن و Nioh این بار با یک بازی اکشن متفاوت برگشته تا به ما ثابت کند کماکان در ساخت بازی‌های اکشن استاد است. در این ویدیو اوایل این بازی را تجربه می‌کنیم.

کوئی تکمو و تیم نینجا سال‌های زیادی است که با هم کار می‌کنند. از ریبوت نینجا گایدن گرفته تا Nioh. در جشن ۳۰ سالی کویی تکمو بود که سازندگان اعلام کردند مشغول ساخت یک بازی اکشن هستند. Wo Long: Fallen Dynasty در اواسط سال ۲۰۲۲ به صورت رسمی برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی‌ استیشن 5، ایکس باکس وان، سری ایکس/اس و کامپیوتر معرفی شد.

قبل از این پروژه تیم نینجا با الهام از بازی‌های دارک سولز دست به ساخت مجموعه Nioh داد. یک بازی سولزلایک که طرفداران زیادی به خود جلب کرد و تیم نینجا هم ثابت کرد که همچنان در ساخت بازی‌های نقش آفرینی و اکشن استاد است. حالا به نظر می‌رسد که تیم نینجا با الهام از یک بازی دیگر فرام سافتور بازی جدید خود را ساخته است. Wo Long: Fallen Dynasty به نظر می‌رسد شباهت زیادی به بازی Sekiro دارد.

در ویدیو جدید زومجی اوایل بازی را تجربه می‌کنیم و نگاهی به ویژگی‌های مهم این بازی می‌اندازیم. در ادامه شما را دعوت به تماشای این ویدیو می‌کنیم.

برای حمایت از ما ویدیو را در یوتیوب زومجی تماشا کنید


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده