// جمعه, ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

نیم نگاه بازی Need for Speed Unbound

به گوشمان رسیده که نسخه جدید Need For Speed نظر خیلی‌ها را به خودش جلب کرده است. در این ویدیو سری می‌زنیم به Unbound تا ببینیم استودیو کرایترین چه آشی برای‌مان پخته است.

امکان ندارد که عاشق بازی‌های ریسینگ باشید و اسم نید فور اسپید را تاحالا نشنیده باشید. اولین بازی این مجموعه در سال ۱۹۹۴ برای کامپیوتر عرضه شد و گیمرهای زیادی را به خود جذب کرد.

بازی ‌های زیادی از Need for Speed تا به امروز ساخته شده است. این مجموعه فراز و نشیب‌های زیادی تا به امروز داشته است. در سال‌های اخیر بازی‌های نید فور اسپید نسبت به گذشته مورد استقبال قرار نگرفتند و چند سال یک‌بار شاهد عرضه بازی‌های متوسط و هر چند ضعیف از این مجموعه بودیم.

الکترونیک آرتز استودیو کدمسترز را که مهارت بالایی در ساخت بازی‌های ریسینگ دارند در سال ۲۰۲۱ به مالکیت خود در آوردند. در ادامه استودیو کدمسترز با کرایترین ادغام شد تا تیم بزرگتری برای ساخت نید فور اسپید جدید تشکیل شود.

Need for Speed Unbound بازی جدید استودیو کرایترین بود که اخیرا عرصه شد. جالب توجه است که آخرین بازی نید فور اسپیدی که این استودیو روی آن کار کرده بود در سال ۲۰۱۲ با بازی ریبوت Most Wanted بود.

بازی نیدو فور اسپید آن‌باوند با ایده‌های جالب گرافیکی و گیم‌پلی آرکید همیشگی نید فوراسپید برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و کامپیوتر عرضه شد.

در ویدیو جدید نیم‌گاه سری زدیم به Need for Speed Unbound جدید و به ویژگی‌های بازی نگاه انداختیم.

برای حمایت از ما لطفا ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده