نویسنده: علی گودرزی
// پنجشنبه, ۲۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

نیم‌نگاه: تجربه یک ساعت از بتای بازی Elden Ring

در این قسمت از نیم‌نگاه سراغ نتورک تست بازی Elden Ring رفتیم و طی یک ساعت از تجربه‌ی بازی، مشخصه‌های اثر را زیر ذره‌بین بردیم.

الدن رینگ (Elden Ring) از جمله بازی‌های شدیدا مورد انتظار سالیان اخیر به‌حساب می‌آید که با هر تریلر، اشتیاق هواداران را بالاتر می‌برد. اثر جدید هیدتاکا میازاکی و تیم‌اش در استودیو فرام‌سافتور در تاریخ ۶ اسفند در دسترس دارندگان کنسول‌های نسل هشت، نسل ۹ و پی سی قرار خواهد گرفت و آن‌ها را به‌ The Lands Between خواهد برد. جایی که بازیکن باید سفری پرشده از جست‌وجو و مکاشفات را در نقش یک لعنت‌شده (Tarnished) جلو ببرد.

به‌لطف استودیو فرام‌سافتور و برگزیده شدن مابین اشخاصی که برای تجربه‌ی بازی به‌این تیم درخواست داده بودند، توانستیم به «الدن رینگ» دسترسی پیدا کرده و آن را تجربه کنیم. اثری که با ترکیب اصلی‌ترین و برجسته‌ترین مولفه‌هایی که در بازی‌های سولز دیده بودیم، قرار است یک ماجراجویی بزرگ‌تر و پیچیده‌تر را برای ما رقم بزند. 

در این قسمت از نیم‌نگاه، یک ساعت از تجربه‌مان در دنیای الدن رینگ را با شما به‌اشتراک گذاشته‌ایم. همراه با کاراکتری از نژاد Bloody Wolf (که شباهت زیادی به Artorias the abysswalker از دنیای سولز دارد) در جهان الدن‌رینگ غرق می‌شویم و ضمن ماجراجویی در چند سیاهچاله و کشتن چند باس، با انواع دشمنان در محیط اثر آشنا می‌شویم و سراغ یک سری از باس‌های گردن‌کلفتش هم می‌رویم! این شما و این هم تجربه‌ی ما از جدیدترین ساخته‌ی تیم فرام‌سافتور.

تماشا در یوتیوب


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده