نویسنده: نادر امرایی
// یکشنبه, ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۰۱

نیم نگاه زومجی: بازی Ratchet & Clank

اوایل ماه جاری،‌ بازی Ratchet & Clank به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر شد و توانست خاطرات بسیار زیادی را برای طرفداران این مجموعه زنده کند. به همین بهانه تصمیم گرفتیم در قسمت دیگری از نیم‌نگاه، بخش‌هایی از این بازی را انجام دهیم. با ما همراه باشید.

شاید بتوان بازی Ratchet & Clank را یکی از خاطره‌انگیزترین آثار کنسول‌های شرکت ژاپنی سونی دانست. اولین نسخه از این بازی در سال ۲۰۰۲ و برای کنسول پلی‌ استیشن 2 منتشر شد و از همان زمان، بازی به یکی از محبوب‌ترین شوتر‌های پلتفرمر تبدیل شد.

به همین دلیل زمانی که سونی اعلام کرد با همکاری اینسامنیاک در حال ساخت یک نسخه بازسازی شده از شماره اول این مجموعه است، طرفداران بسیار خوشحال شدند. همچنین همزمان با انتشار این بازی، یک انیمیشن نیز با همین نام در سینماهای سرتاسر دنیا اکران شد. فیلم و بازی در ابتدا قرار بود که در سال ۲۰۱۵ اکران و منتشر شوند اما به دلایلی هر دوی این آثار تا سال ۲۰۱۶ به تعویق افتادند.

بالاخره زمان مورد انتظار فرا رسید و بازی منتشر شد. ما هم تصمیم گرفتیم در قسمت دیگری از نیم‌نگاه زومجی، بخش‌هایی از این بازی را اجرا کنیم و گپی خودمانی درباره آن بزنیم.

سخن را کوتاه می‌کنیم و شما را به تماشای نیم‌ نگاه زومجی به بازی Ratchet and Clank دعوت می‌کنیم:

دانلود 360p | دانلود 720p | دانلود از شاتل‌لند | تماشا از یوتیوب

تهیه شده در زومجی


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده