نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۱

اولین تیزر تریلر فیلم The Trial of the Chicago 7 منتشر شد

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تیزر تریلر فیلم The Trial of the Chicago 7، جدیدترین اثر آرون سورکین را منتشر کرد که حاوی تصاویری زیادی از اتفاقات این فیلم ظاهرا جنجالی هستیم.

ماه تیر امسال بود که خبری منتشر شد مبنی بر اینکه شبکه نت فلیکس با پرداخت مبلغی در حدود ۵۶ میلیون دلار به شرکت پارامونت پیکچرز، حق پخش جهانی فیلم The Trial of the Chicago 7 (محاکمه‌ی ۷ شیکاگویی) را خریداری کرده است. در ادامه ماه گذشته نتفلیکس اولین تصاویر این فیلم مورد انتظار را منتشر کرد و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر فیلم The Trial of the Chicago 7 منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویری از تظاهرات و همچنین دادگاه نمایش داده می‌شود که بیشتر زمان فیلم قرار است در این دو بخش جریان داشته باشد و شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم The Trial of the Chicago 7 براساس داستان Chicago Seven (هفت شیکاگویی) در دست ساخت است که داستان یک گروه هفت نفره از متهمان را دنبال می‌کند که توسط دولت فدرال به توطئه، تحریک به شورش و سایر اتهامات مرتبط با فعالیت‌های ضد جنگ ویتنام و همچنین اعتراضات ضد فرهنگی به مناسبت کنوانسیون ملی دموکراتیک که در شهر شیکاگو در ایالت ایلینوی در سال ۱۹۶۸ برگزار شد، متهم شده‌اند. علاوه‌بر تریلر، نتفلیکس اولین پوستر رسمی فیلم The Trial of the Chicago 7 را نیز منتشر کرده است که شاهد ترکیب ورودی دادگاه و تظاهرات هستیم:

اولین پوستر رسمی فیلم The Trial of the Chicago 7

وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم The Trial of the Chicago 7 بر عهده آرون سورکین، نویسنده برنده جایزه اسکار برای نوشتن فیلمنامه فیلم The Social Network (شبکه اجتماعی) بوده است. پس از فیلم Molly's Game (بازی مالی)، این فیلم دومین تجربه کارگردانی سورکین است. ساشا بارون کوهن، ادی ردمین، یحیی عبدالمتین دوم، جرمی استرانگ، جوزف گوردون لویت، الکس شارپ، ویلیام هرت، توماس میدلتیچ، مایکل کیتون و مارک رایلنس، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Trial of the Chicago 7 حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم The Trial of the Chicago 7 قرار است در تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر) از شبکه نتفلیکس و سینماهای منتخب نمایش داده شود که شانس بالایی برای حضور در فصل جوایز نیز دارد.


منبع Cinemablend
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده