// جمعه, ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۲

تیزر کوتاه بازی جدید بتمن زمان پخش اولین تریلر آن را اعلام کرد

جدیدترین اثر استودیو WB Games Montreal که ظاهرا بازی Batman: Gotham Knights خواهد بود، بالاخره پس از ماه‌ها انتظار فردا با یک تریلر رسمی معرفی خواهد شد.

پس از آن که نشانه‌های متفاوت در روزهای گذشته خبر از حضور احتمالی بت گرل و هاروی دنت/دو چهره در بازی Batman: Gotham Knights (بتمن: شوالیه های گاتهام) دادند و همچنین شاهد تکمیل نقشه احتمالی شهر گاتهام در این بازی بودیم، بالاخره پس از نزدیک به یک سال معمابازی با طرفدارها، استودیو WB Games Montréal خبر از این داد که کمتر از ۲۴ ساعت تا رونمایی قطعی و کامل از اثر باقی مانده است. این‌گونه که از ساعت‌شمار سایت رسمی محصول مورد بحث پیدا است، نخستین تریلر «بتمن: شوالیه‌های گاتهام» راس ساعت ۱۹:۳۰ شنبه، ۱ شهریور به وقت ایران پخش می‌شود.

البته استودیو WB Games Montreal راس ساعت ۲۲:۰۰ فردا به وقت ایران هم یک کنفرانس دیجیتالی کوتاه را در رویداد DC FanDome برگزار می‌کند. البته فراموش نکنید که هنوز در اخبار بازی رسمی اسمی از «بتمن: شوالیه‌های گاتهام» برده نشده است و تنها گزارش‌های متعدد رسانه‌های معتبر خبر از این می‌دهند که استودیو WB Games Montreal در سال‌های اخیر مشغول ساخت بازی ویدیویی جدید «بتمن» بوده است.

شما همچنین در ادامه می‌توانید نظر خود در مورد این روش معرفی و انتظار خود از بازی احتمالی جدید بتمن را با ما و دیگر کاربران زومجی به اشتراک بگذارید. 


منبع IGN Nordic
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده