نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۲:۳۲

بازی Sackboy: A Big Adventure با انتشار تریلری برای پلی استیشن 5 معرفی شد

در رویداد معرفی پلی استیشن 5، سونی با انتشار تریلری از بازی Sackboy: A Big Adventure که اسپین‌آف LittleBigPlanet است، رونمایی کرد.

طی امشب شاهد برگزاری رویداد پلی استیشن 5 بودیم که در طول آن سونی از ظاهر رسمی این کنسول نسل نهمی رونمایی کرد و شاهد معرفی چندین بازی برای این کنسول نسل نهمی نیز بودیم. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، اسپین‌آفی از سری بازی LittleBigPlanet معرفی شده است. سونی با انتشار تریلری از بازی Sackboy: A Big Adventure رسما رونمایی کرد که یک بازی پلتفرمر سه بعدی است که کنترل سکبوی، قهرمان دوست داشتنی این مجموعه را در اختیار خواهید داشت. در طول تریلر معرفی این بازی، شاهد نمایش قابلیت‌های گیم‌پلی بازی مثل دویدن و پرش و رد کردن موانع تا بالا رفتن از آن بودیم که شباهت زیادی به استایل بازی LittleBigPlanet نیز دارد. شما در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Sackboy: A Big Adventure را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

بازی Sackboy: A Big Adventure به‌صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 5 در دست ساخت است، اما در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست. این بازی توسط استودیو سومو دیجیتال (Sumo Digital) ساخته خواهد شد که پیش از این سابقه ساخت بازی LittleBigPlanet 3 را در کارنامه خود داشته‌اند.


منبع Destructoid
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده