// سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۱

فصل جدید جدید Destiny 2 احتمالا در محیط‌های برفی روایت می‌شود

حساب کاربری اینستاگرام Destiny، به اشتباه ویدیویی را منتشر کرده بود که خبر از حال و هوای فصل جدید بازی Destiny 2 می‌داد.

مجموعه Destiny تابه‌امروز فراز و نشیب‌های مختلفی را پشت سر گذاشته است. موردی که دراین‌میان اهمیت زیادی دارد، این است که استودیو بانجی (Bungie)، سازنده و ناشر دستینی، تابه‌امروز محتویات سرگرم کننده‌ای را برای بازی Destiny 2 در اختیار کاربران قرار داده است. 

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری اینستاگرام دستینی به اشتباه ویدیوی سینمایی را منتشر کرده بود که فصل جدیدی دستینی 2 را نشان می‌دهد. در جریان این ویدیوی کوتاه، شاهد کاراکتر Eris هستیم که در یک محیط برفی حرکت می‌کند. البته چند دقیقه بعد این ویدیو از صفحه اینستاگرام دستینی پاک شد، اما کاربران توانستند تیزر فصل جدیدی بازی Destiny 2 را ضبط و منتشر کنند. 

در انتهای ویدیو هم اعلام می‌شود که در تاریخ ۲۰ خرداد ماه (۹ ژوئن) اطلاعات بیشتری از فصل جدید بازی Destiny 2 منتشر می‌شود. بااین‌تفاسیر باید منتظر تاریخ ذکر شده بمانیم و ببینیم تا بانجی برای فصل جدید بازی خود چه محتویاتی را درنظر گرفته است. در ادامه می‌توانید تیزر فاش شده از فصل جدید دستینی 2 را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده