نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۵۹

اولین تریلر فصل پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شد

سرانجام اولین تریلر فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan منتشر شد که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فصل هستیم.

تیر ماه سال گذشته بود که ساخت فصل چهارم انیمه Attack on Titan (حمله به تایتان) رسما تایید و اعلام شد که فصل چهارم قرار است فصل پایانی این انیمه سریالی محبوب و تحسین شده باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فصل چهارم و پایانی فصل چهارم حمله به تایتان منتشر شده که خبر از یک هرج‌و‌مرج بزرگ را به طرفداران می‌دهد. تریلر فصل پایانی سریال Attack on Titan تلاش می‌کند تا اطلاعات خیلی زیادی از داستان فصل چهارم را فاش نکند، اما در طول آن شاهد صحنه‌های اکشن زیادی با حضور تایتان‌ها هستیم. در یک بخش از تریلر یک کارت تایتان (Cart Titan) نمایش داده می‌شود که روی آن یک مسلسل قرار داده شده است. این صحنه هم بسیار هیجان‌انگیز به‌نظر می‌رسد و هم اینکه ممکن است بسیار ترسناک نیز باشد.

شما در ادامه می‌توانید اولین تریلر فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan را در یوتیوب تماشا و همچنین در ادامه اولین پوستر فصل چهارم این انیمه را مشاهده کنید:

پوستر فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. فصل سوم انیمه Attack on Titan در دو بخش تولید و پخش نیمه اول فصل سوم در پاییز سال ۲۰۱۸ و پخش نیمه دوم فصل سوم در بهار امسال آغاز شده بود که اکنون پخش آن رسما به پایان رسیده است. قابل انتظار است که شاهد الگوی مشابه‌ای در فصل چهارم و پایانی انیمیشن Attack on Titan نیز باشیم که در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله تعداد قسمت‌های آن در دسترس نیست.

همان‌طور که می‌دانیم، سه فصل اول انیمه Attack on Titan توسط Wit Studios تولید شده بود و حال با اینکه عملکرد این استودیو در ساخت این سه فصل بسیار خوب و چشمگیر بوده، اما فصل چهارم آن توسط MAPPA ساخته شده است و این تریلر اولین تصاویر این انیمه که توسط استودیو جدید آن تولید شده، را نمایش می‌دهد. MAPPA پیش از این سابقه ساخت آثاری چون انیمه Dororo, Yuri!!!! on Ice، انیمه Banana Fish و انیمه Dorohedoro را در کارنامه خود داشته است. در اولین تریلر فصل پایانی انیمه Attack on Titan شاهد کمی تغییرات نسبت به فصل‌های گذشته هستیم، اما طراحی کلی آن همچنان مثل سابق است.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده