// جمعه, ۱ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۱

کاراکتر جدید Overwatch با نام Echo در تریلر جدیدی به نمایش گذاشته شد

حساب کاربری توییتر Overwatch با انتشار یک تریلر سینمایی، کاراکتر اکو را به‌نمایش گذاشت.

قهرمان اکو برای اولین‌بار در جریان تریلر رونمایی از قهرمان Ashe نشان داده شد که توسط McCree نجات پیدا کرد. در ادامه و پس از معرفی Overwatch 2، کارگردان بازی در مورد قهرمان‌های جدید صحبت کرد که اشاره‌هایی هم به اکو شد، اما تریلر داستانی او به‌نمایش گذاشته نشد. 

باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، حساب کاربری توییتر Overwatch با انتشار یک تریلر سینمایی، بخش داستانی اکو را به‌نمایش گذاشته است. در جریان تریلر منتشر شده شاهد نحوه خلق اکو برای کمک به تیم اورواچ هستیم. در توضیحات توییت حساب کاربری توییتر بازی نوشته شده است که Echo بیانگر جدیدترین و پیشرفته‌ترین نوع تکنولوژی است. متاسفانه گیم‌پلی بازی به‌نمایش گذاشته نشده است و هنوز اطلاعاتی هم از مهارت‌های او در دسترس نیست.

بااین‌حال انتظار می‌رود در آینده نه‌چندان دور، شاهد اضافه شدن وی به سرورهای آزمایشی بازی باشیم. سیگما، آخرین قهرمانی بود که در ماه آگوست ۲۰۱۹ به Overwatch اضافه شد و شاید زمان زیادی باشد که قهرمان جدیدی عرضه نشده است، اما می‌دانیم که بلیزارد اینترتینمنت (Blizzard Entertainment)، سازنده و ناشر اورواچ، روی نسخه دوم کار می‌کرده است. از طرفی به‌نظر می‌رسد اکو یکی از شخصیت‌های مهم بازی است که اتفاقات بزرگی حول او رخ می‌دهد.

در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده از کاراکتر اکو را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده