نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۳ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۱

تاریخ شروع پخش فصل سوم سریال Westworld مشخص شد

شبکه HBO با انتشار تریلری سرانجام تاریخ شروع پخش فصل سوم سریال Westworld را تایید و اعلام کرده است.

اواخر تیر ماه امسال و در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو 2019 بود که شبکه HBO تریلر جدیدی از فصل سوم سریال Westworld (وست‌ورلد) را منتشر کرد که در این تریلر شاهد تصاویر زیادی از اتفاقات فصل سوم بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سرانجام تاریخ شروع پخش فصل سوم این سریال تایید و اعلام شده است. شبکه HBO با انتشار تریلری اعلام کرد که پخش فصل سوم سریال Westworld از تاریخ یکشنبه، ۱۵ مارس ۲۰۲۰ (۲۵ اسفند ۱۳۹۸) آغاز خواهد شد. تریلر جدید فصل سوم سریال وست ورلد حاوی تصویر رسمی نیست، اما در طول آن به چندین فاجعه آخر الزمانی در آینده نزدیک اشاره می‌کند که از جمله آن می‌توان به استیضاح ۴۵امین رئیس جمهور آمریکا، آغاز دومین جنگ داخلی در روسیه، بلایای زیست محیطی در سراسر جهان و غیره اشاره کرد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

مانند دو فصل اول، جاناتان نولان و لیزا جوی، وظیفه ساخت فصل سوم سریال وست‌ورلد را نیز بر عهده داشته‌اند که مدتی پیش  کیسی بلویز، مدیر برنامه‌های شبکه HBO از احتمال ساخت فصل چهارم و پنجم این سریال نیز خبر داده که هنوز سریال Westworld رسما برای دو فصل آینده تمدید نشده است. نولان پیش از این وعده داده بود که در فصل سوم این سریال قرار است شاهد یک دیستوپیا یا ویران‌شهر باشیم که با اینکه از درون فاسد و در حال فرو پاشیدن است، اما از زیبایی‌های خود را دارد. همچنین باتوجه‌به حرفای نولان و این تریلر، به‌نظر می‌رسد که فیلم Blade Runner (بلید رانر) یکی از منابع الهام اصلی فصل سوم بوده است. گفته می‌شود که فصل سوم سریال Westworld تنها در ۸ قسمت تولید شده است.

ایوان ریچل وود، جفری رایت، تسا تامپسون، تندی نیوتون، اد هریس، لوک همسورث، آرون پال، ونسان کسل، مارشاون لینچ و لنا وایت، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل سوم سریال Westworld حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. اطلاعات زیادی از داستان و اتفاقات فصل سوم سریال وست‌ورلد دسترس نیست و تنها طبق تریلرهای آن می‌دانیم که پارک دوباره بازگشایی شده که شاهد دوره جنگ جهانی دوم خواهیم بود و بخش زیادی از تمرکز فصل سوم نیز احتمالا در شهر است. 


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده