نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۶ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۷

اولین تریلر فیلم Free Guy با حضور رایان رینولدز منتشر شد

شرکت فاکس قرن بیستم و والت دیزنی سرانجام اولین تریلر فیلم Free Guy را منتشر کردند که در آن رایان رینولدز در دنیای یک بازی ویدیویی زندگی می‌کند.

روز گذشته بود که ویدیوی جدیدی از فیلم Free Guy (مرد آزاد) منتشر شد که در پایان آن، شرکت فاکس قرن بیستم تایید کرد که اولین تریلر رسمی این فیلم اکشن کمدی امروز منتشر می‌شود. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر رسمی فیلم Free Guy منتشر شده است. در اولین تریلر این فیلم که در نمایشگاه کامیک کان برزیل منتشر شده، رایان رینولدز نقش شخصیتی به‌نام گای را بر عهده دارد که یک گوینده بانکی ناامید است که در واقع او یک NPC است و در یک بازی ویدیویی زندگی می‌کند که دنیای جهان باز و بسیار خشنی دارد. او در ادامه متوجه می‌شود که در حال زندگی در یک بازی ویدیویی است و این بازی در حال تعطیلی است و حال با کمک و استفاده از یک آواتار بازی، او سعی می‌کند تا از تلاش سازندگان بازی برای تعطیلی بازی و خاموشی دنیای او، جلوگیری کند. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

رایان رینولدز، تایکا وایتیتی، جودی کومر، جو کری، آتکارش آمبودکار، چنینگ تیتوم، لیل رل هاوری، کامیل کاستک، ریچارد تایلر بلوینس (نینجا) و شان ویلیام مک‌لاکلین (جک‌سپتیک‌آی)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Free Guy حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر تریلر، فاکس قرن بیستم و والت دیزنی پوستر جدیدی از فیلم Free Guy را منتشر کرده‌اند که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر فیلم Free Guy

فیلم Free Guy برای اکران در تاریخ ۳ جولای ۲۰۲۰ (۱۳ تیر ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است. وظیفه کارگردانی فیلم مرد آزاد بر عهده شاون لوی، کارگردان سه‌گانه فیلم Night at the Museum (شب در موزه) و چند قسمت از سریال Stranger Things (اتفاقات ناآشنا)، بوده که مت لیبرمن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم The Christmas Chronicles (رویدادنامه کریسمس) و زک پن با سابقه نوشتن فیلمنامه فیلم Ready Player One (بازیکن شماره یک آماده)، وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم Free Guy را بر عهده داشته‌اند. 


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده