نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۱

اولین تریلر فیلم The Way Back با بازی بن افلک منتشر شد

شرکت برادران وارنر سرانجام اولین تریلر فیلم The Way Back به‌کارگردانی گوین اوکانر را منتشر کرده که در آن شاهد نقش آفرینی متفاوت بن افلک هستیم. 

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تریلر فیلم The Way Back (راه بازگشت) منتشر شده است. شرکت برادران وارنر به‌تازگی اولین تریلر رسمی این فیلم را منتشر کرده که در این تریلر شاهد اولین تصاویر رسمی آن هستیم که بن افلک نقش اصلی آن را بر عهده دارد. فیلم The Way Back داستان جیک کانینگهام را دنبال می‌کند که تمام زندگی او دادن قول و قرارهای بسیار بوده است. او در زمان دبیرستان پدیده بسکتبال بوده و او بورسیه کامل دانشگاه را هدر می‌دهد. حال چند سال بعد جک دچار اعتیاد به نوشیدنی‌های الکلی شده و همسرش نیز او را ترک کرده است و او دیگری امیدی برای یک زندگی بهتر ندارد. بااین حال، به جک پیشنهاد مربیگری تیم بسکتبال دبیرستان داده می‌شود و حال او به‌دنبال ترک اعتیاد به الکل و مشکلات زندگی‌اش است تا راهی را برای بازگشت به زندگی پیدا کند.

اولین تریلر رسمی فیلم The Way Back را از صفحه یوتوب برادران وارنر تماشا کنید

گوین اوکانر، کارگردان آثاری چون فیلم Warrior (مبارز) و فیلم Pride and Glory (غرور و افتخار) که پیش از این در فیلم The Accountant (حسابدار) با افلک همکاری کرده بود، وظیفه کارگردانی فیلم The Way Back را براساس فیلمنامه‌ای از برد اینگلزبای بر عهده دارد. علاوه‌بر افلک، ال مادریگال، میکلا واتکینس، جنینا گاوانکار، گلین ترمن، هیز مک‌آرتور، ریچل کارپانی و برندون ویلسون، دیگر بازیگران هستند که در فیلم راه بازگشت حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه‌بر تریلر، برادران وارنر اولین پوستر رسمی فیلم The Way Back را نیز منتشر کرده که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر فیلم The Way Back

فیلم The Way Back برای اکران در تاریخ ۶ مارس ۲۰۲۰ (۱۶ اسفند ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است. 


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده