نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۸

اولین تیزر تریلر انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus منتشر شد

شبکه نتفلیکس اولین تیزر تریلر انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus را منتشر و تاریخ انتشار این انیمیشن را اعلام کرده است.

سال ۹۶ بود که شبکه نیکلودئون ساخت انیمیشن بلند و تلویزیونی Invader Zim را رسما تایید و اعلام کرد و مدتی بعد شبکه نت فلیکس از توافق با Nickelodeon برای انتشار این انیمیشن خبر داد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، اولین تیزر تریلر انیمیشن Invader Zim منتشر شده است. شبکه Netflix اولین تیزر تریلر را منتشر کرده که در آن شاهد بازگشت زیم و دستیارش هستیم. انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus داستان زیم، شخصیت همیشه ناامید و افسرده، را روایت خواهد کرد که همچنان توهم از بین بردن زمین را در سر دارد. برنامه و طرح جدید او در نهایت توجه رهبران ایرکن را به خود جلب می‌کند. شما در ادامه می‌توانید این تیزر تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

همچنین نتفلیکس اعلام کرد که انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus در تاریخ ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ۱۳۹۸) از این سرویس استریم منتشر خواهد شد که مدت زمان این انیمیشن نیز ۷۱ دقیقه یا به عبارتی یک ساعت و ۱۱ دقیقه اعلام شده است. علاوه بر تریلر، نتفلیکس و نیکلودئون پوستر جدیدی از انیمیشن Invader Zim را نیز منتشر کرده‌اند که شما در ادامه می‌توانید این پوستر را نیز مشاهده کنید:

پوستر انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus

ریچارد استیون هورویتز، اندی برمن، ریکی سیمونز، ملیسا فان، جونن واسکوئز، راجر آلبرت بومپاس، والی وینگرت، کوین مک‌دونالد، اولیویا دابو و جاستین رویلند، از جمله بازیگرانی هستند که به‌عنوان صداپیشه در انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus حضور دارند و صداپیشگی شخصیت‌های آن را بر عهده داشته‌اند. این انیمیشن براساس سریال انیمیشنی به همین نام تولید شده که در ۲ فصل و ۲۷ قسمت ساخته شده و در بین سال‌های ۲۰۰۱ تا ۲۰۰۶ از شبکه نیکلودئون به روی آنتن رفته بود. جونن واسکوئز و جیک وایت وظیفه کارگردانی انیمیشن Invader Zim: Enter the Florpus را براساس فیلمنامه‌ای از واسکوئز، برین برنز و گری ویلسون، بر عهده داشته‌اند.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده