نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷

تریلر رسمی فصل دوم سریال Krypton منتشر شد

شبکه سای فای تریلر جدیدی از فصل دوم سریال Krypton را منتشر کرده که در آن شاهد حضور دشمنان سوپرمن مثل دومزدی و برینیاک هستیم.

سال گذشته بود که شبکه سای فای (Syfy) از تمدید سریال Krypton (کریپتون) برای فصل دوم خبر داد. در ادامه و در جریان نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی ۲۰۱۸، تایید شد که شخصیت لوبو قرار است شخصیت شرور و منفی اصلی فصل دوم سریال کریپتون که سریال پیش درآمد شخصیت و مجموعه سوپرمن است، باشد. همچنین اوایل امسال بود که اولین تیزر تریلر سریال کریپتون منتشر شد که در این تریلر شاهد حضور دشمنان کلاسیک شخصیت سوپرمن در دنیای کامیک دی سی (DC) بودیم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از فصل دوم این سریال مورد انتظار از دنیای DC منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویر جدید بسیاری از اتفاقات فصل دوم سریال Krypton هستیم که در طول تریلر قدرت گرفتن خاندان زاد در سیاره کریپتون نمایش داده می‌شود و در ادامه شاهد حضور دشمنان سوپرمن مثل برینیاک و دومزدی نیز هستیم. همچنین در طول تریلر ظاهرا پدر سوپرمن نیز حضور دارد و در پایان تریلر سرانجام شاهد حضور شخصیت لوبو هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

امت جی. اسکنلن، بازیگر فیلم Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهکشان)، نقش شخصیت لوبو را در فصل دوم سریال کریپتون بر عهده داشته استکامرون کاف، جورجینا کمپبل، ایان مک‌الینی، بلیک ریتسون، امت جی. اسکنلن، الیوت کووان، ارون پیر، شان سیپس، راسموس هاردیکر، والیس دی و آن اگبوم، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Krypton حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. فصل جدید سریال Krypton حدود چهار یا پنج ماه پس از اتفاقات قسمت پایانی فصل اول آن آغاز خواهد شد. وظیفه ساخت فصل دوم سریال Krypton بر عهده کامرون ولش بوده است که او در واقع جانشین دیوید اس گویر شده که پیش از این شورانر فصل اول این سریال بوده که در فصل دوم به‌عنوان تهیه کننده حضور دارد. 

فصل دوم سریال Krypton در ۱۰ قسمت تولید شده و پخش آن از تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۱۹ (۲۲ خرداد ۱۳۹۸) از شبکه Syfy آغاز خواهد شد.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده