نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۶

دومین تریلر فیلم شزم منتشر شد

سرانجام کمپانی برادران وارنر امروز دومین تریلر فیلم Shazam را منتشر کرد که حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم مورد انتظار است.

اوایل این هفته بود که سرانجام اعلام شد روز دوشنبه دومین تریلر فیلم Shazam (شزم) منتشر خواهد شد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، همانطور که پیش از این وعده داده شده بود، امروز دومین تریلر رسمی فیلم بعدی مجموعه دی سی (DC) منتشر شده است. با اینکه بیشتر تصاویر تریلر جدید فیلم Shazam را در نمایش‌های قبلی آن مشاهده کرده بودیم، اما این تریلر حاوی تصاویر جدیدی نیز است. در طول تریلر شاهد تبدیل شدن بیلی بتسون، یک نوجوان به یک ابرقهرمان بسیار پر قدرت هستیم که تنها با گفتم کلمه شزم به یک بزرگسال با قدرت‌های فوق العاده تبدیل می‌شود. همچنین فردی، بهترین دوست بیلی نیز به او کمک خواهد کرد و در ادامه شاهد رویارویی شزم با دکتر سیوانا هستیم. با این حال، به نظر می‌رسد که فیلم Shazam بیشتر قرار است یک فیلم با فضای شاد و شوخی‌های بسیار به نسبت دیگر فیلم‌های مجموعه DC باشد که صد البته دارای صحنه‌های اکشن نیز خواهد بود. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

برای ساخت تریلر جدید فیلم شزم از آهنگ My Name Is اثر امینم استفاده شده است. پیش از این اولین تریلر فیلم Shazam در نمایشگاه کامیک کان سن دیگوی امسال منتشر شده بود و اواخر ماه دی نیز کمپانی برادران وارنر، تریلر کوتاه دیگری از فیلم شزم منتشر را کرد. زکری لوی، اشر آنجل، مارک استرانگ، گریس فولتون،‌ جک دیلن گریزر، یان چن، خوان آرمند، کوپر اندروز، جایمن هانسو، مارتا میلانس، فیت هرمان، راس باتلر و لاتا لاستن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Shazam حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. وظیفه کارگردانی فیلم شزم بر عهده دیوید اف. سندبرگ، براساس فیلمنامه‌ای از هنری گیدن و دارن لمکه، بوده که او بیشتر برای کارگردانی فیلم‌هایی چون فیلم Annabelle: Creation (آنابل: خلقت) و فیلم Lights Out (هنگام خاموشی)، شناخته شده است.

فیلم Shazam برای اکران در تاریخ ۵ آوریل سال ۲۰۱۹ (۱۶ فروردین ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. 


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده