// چهار شنبه, ۱ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

بازی Darkest Dungeon 2 به صورت رسمی معرفی شد

استودیو Red Hook در اقدامی غیر منتظره اعلام کرد که در حال کار روی دنباله‌ی بازی Darkest Dungeon است و این بازی به زودی در قالب Early Access در دسترس خواهد بود.

استودیو مستقل رد هوک با انتشار تریلری، که شما در ادامه می‌توانید آن‌ را مشاهده کنید، از ساخت بازی Darkest Dungeon 2 خبر داد. این تریلر ۳۰ ثانیه‌ای قبل از نشان دادن عدد ۲ به زبان رومی، کلاس‌های متفاوت کاراکترهای بازی اصلی را نشان می‌دهد. همچنین راوی بازی اول نیز به نظر می‌آید در این بازی حضور دارد و صدای او را در این تریلر می‌شنویم. 

Red Hook Studios در طی صحبتش با سایت PC Gamer، چند جزئیات اولیه از بازی Darkest Dungeon 2 را اعلام کرد و تاکید کرد که این بازی با بازی قبل خود بسیار متفاوت خواهد بود. سیستم مبارزه‌ای بازی اول در این دنباله از بازی نیز استفاده شده است اما شاهد تغییراتی در آن خواهیم بود. رد هوک در این رابطه اعلام کرد که:

سیستم مبارزه‌ای ما به این نسخه‌ از بازی باز خواهد گشت، اما ما آن را به صورت قابل توجهی از نظر مکانیکی و نمایشی ارتقا داده‌ایم.

در نهایت استودیو Red Hook اعلام کرد که بازی Darkest Dungeon 2 در قالب Early Access به استیم راه می‌یابد و برای بازیکنان پی سی در دسترس خواهد بود. آن‌ها معتقدند که فرمت این بازی کاملا با سیستم Early Access استیم همخوان است و به همین دلیل آن را انتخاب کرده‌اند. تا به الان اطلاعات بیشتری راجع به پلتفرم‌های دیگر بازی و همچنین در مورد تاریخ انتشار آن در دسترس نیست و استودیو رد هوک نیز اطلاعات بیشتری راجع به جزئیات این بازی اعلام نکرده است.

دانلود از آپارات


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده