نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۵

تبلیغ‌های تلویزیونی سوپر بول فیلم Scary Stories to Tell in the Dark منتشر شدند

کمپانی لاینزگیت چهار تیزر اختصاصی مسابقه سوپر بول فیلم Scary Stories to Tell in the Dark به تهیه کنندگی گیرمو دل تورو، را منتشر کرد.

در طول مسابقه سوپر بول (Super Bowl) امسال که بامداد امروز برگزار شد، کمپانی لاینزگیت و CBS فیلمز اولین تیزرهای رسمی فیلم Scary Stories to Tell in the Dark (داستان‌های ترسناک برای گفتن در تاریکی) را منتشر کردند که در آن شاهد اولین تصاویر رسمی این فیلم ترسناک مورد انتظار هستیم. در این ۴ تبلیغ تلویزیونی اختصاصی مسابقه سوپر بول که مدت زمان هر یک حدود ۱۰ تا ۱۵ ثانیه است، شاهد اتفاقاتی برای شخصیت‌های فیلم هستیم که شخصیت‌های شیطانی فیلم به دنبال شکار افراد در خانه هستند و در هر تیزر شاهد کارهای مختلف این افراد با قربانیان نگون بخت آن‌ها هستیم. نکته جالب دیگر این تیزرها، نام گذاری آن‌ها است که تیزر اول Big Toe، تیزر دوم Jangly Man، تیزر سوم Red Spot و تیزر چهارم Pale Lady نام دارند که در واقع نام داستان‌های کتاب آن است. شما در ادامه می‌توانید چهار تبلیغ تلویزیونی فیلم Scary Stories to Tell in the Dark را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

دانلود از آپارات

فیلم ترسناک Scary Stories to Tell in the Dark براساس یک مجموعه کتاب در دست ساخت است که در طول دهه ۸۰ میلادی منتشر شده بودند. این فیلم قرار است داستان گروهی از نوجوانان را دنبال کند که باید رازهای مرگ‌های ناگهانی و دلخراشی را که در طول شهر کوچک آن‌ها رخ می‌دهد حل کنند. اوردال که پیش از این سابقه کارگردانی فیلم The Autopsy of Jane Doe و فیلم Trollhunter را در کارنامه داشته، کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و گیرمو دل تورو که پیش از این برای ساخت فیلم The Shape of Water (شکل آب) جایزه اسکار بهترین فیلم سال ۲۰۱۷ و بهترین کارگردانی را دریافت کرده بود، به‌عنوان تهیه کننده در این پروژه حضور دارد. 

فیلم Scary Stories to Tell in the Dark برای اکران در تاریخ ۹ آگوست ۲۰۱۹ (۱۸ مرداد ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است. دنیل و کوین هیگمن نیز به دل تورو در نوشتن فیلمنامه این فیلم ترسناک کمک کرده‌اند. زوئی کولتی، مایکل گارزا، گبریل راش، آستین آبرامز، دین نوریس، گیل بیلاز، لورین توسان، خاویر بوتت، آستین زجور و ناتالی گنجورن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Scary Stories to Tell in the Dark حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده