نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۲۵ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۸

همکاری شخصیت‌های شرور در تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Glass

کمپانی یونیورسال پیکچرز تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم Glass را منتشر کرده که در آن به همکاری شخصیت‌های شرور پرداخته است.

ماه گذشته بود که کمپانی یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس دومین تریلر رسمی فیلم Glass (گلس) را منتشر کردند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر شده است. با اینکه بیشتر تصاویر این تبلیغ تلویزیونی را در دو تریلر قبلی فیلم Glass مشاهده کرده بودیم، اما این ویدیو حاوی تصاویر جدیدی از این فیلم نیز است که تمرکز آن روی سه فرا انسان فیلم است. در واقع آقای گلس در نظر دارد تا با کمک شخصیت بیست (The Beast) یک مبارزه بین این شخصیت با دیوید دان را فراهم کند. شما در ادامه می‌توانید این تبلیغ تلویزیونی را مشاهده کنید:

دانلود از آپارات

بروس ویلیس در نقش دیوید دان، ساموئل ال جکسون در نقش الیجا پرایس ملقب به آقای گلس، جیمز مک‌ آووی در نقش کوین وندل کرامب ملقب به بیست، آنیا تیلور جوی در نقش کیسی کوک، اسپنسر تریت کلارک در نقش جوزف دان (پسر دیوید دان)، چارلین وودارد در نقش خانم پرایس (مادر الیجا پرایس) و سارا پلسن در نقش دکتر الی استیپل، از جمله بازیگرانی هستند در فیلم Glass حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی و وظیفه نوشتن فیلمنامه این فیلم بر عهده ام نایت شیامالان بوده است. فیلم Glass در واقع دنباله فیلم Unbreakable (نشکن) محصول سال ۲۰۰۰ و فیلم Split (شکاف) محصول سال ۲۰۱۷ است که اتفاقات این فیلم پس از پایان اتفاقاتی که در فیلم Split شاهد آن بودیم، آغاز خواهد شد.

فیلم Glass قرار است در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (۲۸ دی امسال) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده