نویسنده: محمد حیدری
// دوشنبه, ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۸

تریلر معرفی بازی The Sojourn منتشر شد

به‌تازگی کمپانی Iceberg Interactive، تریلر معرفی آخرین بازی استودیوی Shifting Tides تحت عنوان The Sojourn را منتشر کرده است.

بر اساس جدید‌ترین اخبار بازی، کمپانی Iceberg Interactive تریلر معرفی یک بازی اول شخص معمایی جدید تحت عنوان The Sojourn را در فضای اینترنت منتشر کرده است. این بازی که وظیفه‌ی ساخت و توسعه‌ی آن را استودیوی Shifting Tides بر عهده داشته است، سال آینده در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بازی The Sojourn همانند دروازه‌ای است که بازیکنان را به دنیایی بسیار زیبا و شگفت‌انگیز رهسپار می‌کند؛ دنیایی که همه‌ چیز در آن با آنچه در ظاهر به نظر می‌رسد متفاوت است؛ دنیایی که حقایق پنهان بسیاری در گوشه‌ و کنار آن به انتظار نشسته‌اند و تنها چشمانی که در فراسوی تاریکی و سایه‌ها به جستجوی حقیقت می‌پردازند قادر به رمز‌گشایی آن‌ها خواهند بود؛ سرزمینی که گوشه به گوشه‌ی آن مملو از معما‌ها و چالش‌هایی است که شما را در درک بهتر حقایق و راز‌های پنهان‌‌شده یاری می‌دهند.

The Sojourn

در طول تریلر منتشر‌شده از The Sojourn، بازیکنان با نمایی بسیار چشم‌نواز از محیط‌های رویایی این بازی آشنا می‌شوند؛ محیط‌هایی که هر قسمت از آن، قدم‌گاه شما در مسیر حرکت و جدال با تصمیمات دشوار زندگی خواهد بود. The Sojourn شامل چهار فصل جداگانه‌ است که هر‌کدام از آن‌ها با فضای خاص و کاملا منحصر‌به‌فرد خود طراحی و ساخته شده‌اند. در ادامه شما همراهان عزیز زومجی را به تماشای تریلر معرفی این بازی زیبا دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدیو از وب‌سایت آپارات

The Sojourn در سال ۲۰۱۹ و برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و کامپیوتر عرضه خواهد شد.

 


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده