نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۸

اولین تیزر تریلر سریال Mayans MC منتشر شد

شبکه FX اولین تیزر تریلر سریال Mayans MC (مایانز ام سی) را که اسپین آف سریال Sons of Anarchy است، منتشر کرد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، شبکه FX اولین تیزر تریلر سریال Mayans MC را منتشر کرده است. این سریال که در واقع اسپین آف سریال Sons of Anarchy (پسران آنارکی) محسوب می‌شود و حوادث آن پس از این سریال جریان دارد، قرار است در پاییز امسال از شبکه FX منتشر شود. در اولین تیزر تریلر سریال Mayans MC تنها شاهد گروه موتورسواری مایانز ام‌سی هستیم که در حال عبور از یک جاده که در اطراف آن گل رز است، هستند و پس از عبور از آن، گل‌های رز سیاه‌رنگ می‌شوند. در طول این ویدیو، نسخه اسپانیایی آهنگ Paint It Black اثر رولینگ استونز پخش می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

سریال Mayans MC قرار است داستان شخصیتی به نام ازکیل ریز ملقب به EZ با بازی جی‌ دی پاردو را دنبال کند که عضو جدید گروه مایانز، رقیب گروه پسران، است. با این حال، انتظار نمی‌رود که هیچ یک از بازیگران اصلی سریال Sons of Anarchy نقشی را در سریال Mayans MC داشته باشند و شاهد حضور آن‌ها در این سریال باشیم. طبق خلاصه داستان سریال، شخصیت EZ به‌تازگی از زندان آزاد شده است و باید هویت جدید خود را در شهری که زمانی در آن رویای آمریکایی را باور داشت و یک بار به‌عنوان پسر طلایی معروف شده بود، پیدا کند. اتفاقات سریال Mayans MC در یک شهر در مرز کشور مکزیک با ایالت کالیفرنیا جریان خواهد داشت.

جی‌دی پاردو، ادوارد جیمز آلموس، ژاکلین ابرادورز، سارا بولگر، ریچارد کابرال، آنتونیو جارامیلو، کلیتون کاردناس، امیلیو ریورا، کارلا باراتا، جان اورتیز، مایکل اربی، دنی پینو، رائول تروهی‌یو و الکساندرا بارتو، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Mayans MC حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. ساتر به همراه الگین جیمز، کار نوشتن فیلمنامه سریال Mayans MC را بر عهده دارد. ساتر، الگین جیمز و نوربتو باربا به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور دارند. باربا کارگردانی فیلمبرداری دوباره قسمت آزمایشی (پایلوت) سریال Mayans MC را نیز بر عهده داشته است.

فصل اول سریال Mayans MC قرار است در ۱۰ قسمت تولید و در پاییز امسال از شبکه FX به‌روی آنتن برود.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده