نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۲۸

تریلر کاملا اکشن فیلم Rampage منتشر شد

کمپانی برادران وارنر اخیرا تریلر کوتاهی از فیلم رمپیج (Rampage) با بازی دواین جانسون را منتشر کرده که در آن شاهد جانوران غول‌پیکر فیلم هستیم.

ماه آبان امسال، کمپانی برادران وارنر اولین تریلر فیلم Rampage را منتشر کرد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این کمپانی تریلر کوتاه جدیدی از فیلم Rampage را منتشر کرده است. بخش زیادی از تصاویر این تریلر را در اولین تریلر این فیلم مشاهده کرده‌ بودیم، اما این تریلر حاوی تصاویر جدید زیادی از فیلم Rampage نیز هست. در این تریلر که زمان آن حدود یک دقیقه است و بیشتر یک نسخه طولانی‌تر از تبلیغ تلویزیونی این فیلم مورد انتظار محسوب می‌شود، شاهد حمله گروهی سه هیولای غول پیکر که از یک گوریل نقره‌ای رنگ با نام جرج، گرگ پرنده با نام رالف و یک تمساح با نام لیزی تشکیل شده‌اند، به شهر شیکاگو هستیم که قصد آن‌ها تخریب این شهر است و دیویس اوکویه با بازی دواین جانسون ملقب به راک، نیز باید این سه موجود غول پیکر را متوقف کند. در این تریلر شاهد تصاویر اکشن مختلفی از جمله پرواز کردن یک گرگ غول پیکر نیز هستیم. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

فیلم Rampage بر اساس یک بازی با همین نام که توسط میدوی گیمز تولید و منتشر شده، ساخته شده است. در بازی چندنفره Rampage سه بازیکن می‌توانستند بازی کنند. سه بازیکن در طول بازی کنترل شخصیت‌های انسانی بازی را بر عهده داشتند و می‌توانستند به سه مارمولک، گوریل و گرگ نیز تبدیل شوند و هرچیزی را در شهر نابود کنند. دواین جانسون، جفری دین مورگان، نائومی هریس، جو منگنیلو، مالین اکرمان، جیک لیسی، مارلی شلتن، جک کواید، مت جرالد و پی. جی. برن، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Rampage حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم بر عهده برد پیتون، کارگردان فیلم San Andreas (سن آندریاس) و فیلم Journey 2: The Mysterious Island (سفر ۲: جزیره اسرارآمیز)، بوده است. همچنین رایان انگل، رایان کاندال و کارلتون کیوس کار نوشتن فیلمنامه فیلم Rampage را بر عهده داشته‌اند.

فیلم Rampage قرار است در تاریخ ۲۰ آوریل ۲۰۱۸ (۳۱ فروردین ۱۳۹۷) به روی پرده‌های سینما برود.


منبع Comicbookmovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده