// پنجشنبه, ۹ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۹

تاریخ انتشار بازی The Inpatient و بازی Bravo Team مشخص شد

استودیو SuperMassive با انتشار تریلری داستانی از بازی The Inpatient، تاریخ عرضه آن و بازی Bravo Team را برای پلی استیشن VR مشخص کرد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، استودیو سوپرمسیو گیمز (SuperMassive Games) و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی تاریخ عرضه دو پروژه واقعیت مجازی خود را مشخص کردند. نکته قابل توجه این است که هر دو بازی تا قبل از انتهای سال جاری میلادی در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

اولین پروژه که بازی The Inpatient نام دارد در تاریخ ۳۰ آبان‌ماه (۲۱ نوامبر) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. برای کسانی که نام این بازی را به یاد نمی‌آورند باید گفت که The Inpatient اولین بار در جریان نمایشگاه E3 2017 با انتشار تریلری معرفی شد. وقایع بازی مذکور ۶۰ سال پیش از اتفاقات بازی Until Dawn رخ می‌دهد و کاربران را در محدوده‌ای از بیمارستان Blackwood Sanatorium رها می‌کند. بازی یاد شده در سبک ترسناک طراحی شده است. پس اگر از طرفداران این سبک هستید خودتان را آماده کنید که آبان‌ماه سال جاری هدست واقعیت مجازی پلی استیشن VR را به سر کنید و تجربه‌ای منحصر‌به‌فرد از آن داشته باشید.

پروژه بعدی بازی Bravo Team است که همچنین در کنفرانس خبری سونی در جریان نمایشگاه E3 2017 با انتشار تریلری معرفی شد. این بازی که در سبک شوتر اول-شخص طراحی شده است چند هفته پس از بازی The Inpatient در تاریخ ۱۴ آذرماه (۵ دسامبر) منتشر می‌شود. کاربران در این بازی به پشت سنگر‌ها و موانع پناه می‌برند و با یکدیگر به رقابت می‌پردازند. بازی مذکور همچنین از بخش دونفره همکاری (Co-op) آنلاین بهره می‌برد که کاربران می‌توانند با دوستانشان تجربه‌ای از این بازی داشته باشند. از میان نکته‌های قابل توجه این بازی می‌توان به کنترلر PS Aim پلی‌استیشن VR اشاره کرد که به همراه همین بازی عرضه می‌شود. باندل مذکور را در بازی Farpoint نیز دیدیم که بهار گذشته در دسترس کاربران واقعیت مجازی قرار گرفت.

علاوه بر مشخص شدن تاریخ عرضه هر دو بازی، سازندگان تریلر داستانی دیگری از بازی The Inpatient منتشر کردند که ما را با داستان این بازی بیشتر آشنا می‌کند. در انتهای مطلب می‌توانید تریلر یاد شده را تماشا و دانلود کنید.

در حالی که برخی از کاربران از کمبود بازی‌های پلی‌استیشن VR گلایه دارند، اما این امر خوشایند به نظر می‌رسد که استودیو سوپر‌مسیو گیمز دو بازی واقعیت مجازی را در سال جاری به دست کاربران می‌رساند.

| |

نظرات خود را در مورد این دو بازی و تریلر منتشر شده با زومجی در میان بگذارید.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده