نویسنده: مسیح کریمی
// یکشنبه, ۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۹

انتشار تبلیغ تلویزیونی جدید فیلم Kingsman: The Golden Circle

کمپانی فاکس قرن بیستم اخیرا تبلیغ تلویزیونی جدیدی از فیلم کینگزمن: محفل طلایی (Kingsman: The Golden Circle) منتشر کرده است.

کمتر از یک ماه تا اکران فیلم Kingsman: The Golden Circle بیشتر باقی نمانده است و به همین منظور کمپانی فاکس قرن بیستم تبلیغ تلویزیونی جدیدی از این فیلم مورد انتظار منتشر کرده است. تمرکز این تبلیغ تلویزیونی روی گروه شرور محفل طلایی است و بیشتر تصاویر آن را در تریلرها و تبلیغ‌های تلویزیونی قبلی مشاهده کرده بودیم، اما این ویدیو حاوی تصاویر جدیدی نیز هست. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

اواخر ماه تیر، کمپانی فاکس قرن بیستم در جریان نمایشگاه کامیک کان سن دیگو امسال دومین تریلر فیلم Kingsman: The Golden Circle را منتشر کرد. پیش از برگزاری پنل این فیلم در نمایشگاه امسال نیز این کمپانی پوسترهای جدیدی را از شخصیت‌های فیلم Kingsman: The Golden Circle منتشر کرده بود. همچنین هفته گذشته، این کمپانی تریلر کوتاه دیگری نیز از این فیلم منتشر کرد

تارون اگرتون، کالین فرث، جولین مور، هالی بری، مارک استرانگ، سوفی کوکسون، پدرو پاسکال، چنینگ تیتوم، التون جان، جف بریجز و ادوارد هولکرافت، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Kingsman: The Golden Circle حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. کارگردانی فیلم Kingsman: The Golden Circle بر عهده متیو وان، کارگردان فیلم Kingsman: The Secret Service (کینگزمن: سرویس مخفی)، بوده است. طبق خلاصه داستانی که کمپانی فاکس قرن بیستم از فیلم منتشر کرده است:

اتفاقات Kingsman: The Golden Circle پس از فیلم The Secret Service جریان دارد. سرویس مخفی، یک سرویس جاسوسی، امنیتی و اطلاعاتی مستقل با سطح اختیارات بالا است که هدفی نهایی آن‌ها امن نگه داشتن جهان است. در فیلم Kingsman: The Golden Circle، قهرمانان فیلم اول با یک چالش جدید روبه‌رو می‌شوند. هنگامی که مقر آن‌ها نابود می‌شود، گروگان‌گیری در سطح جهان گسترش پیدا می‌کند و آن‌ها در طی ماجراجوییِ خود یک سازمان جاسوسی متحد دیگر در ایالات متحده آمریکا کشف می‌کنند. نام این سازمان جاسوسی استیتزمن است که همزمان با سازمان جاسوسی کینگزمن تاسیس شده است. حال، اعضای دو گروه با اتحاد و همکاری با یکدیگر به دنبال شکست و نابودی دشمنان مشترک خود هستند و اگزی باید رازهای بیشتری را کشف کند.

فیلم Kingsman: The Golden Circle قرار است در تاریخ ۲۲ سپتامبر امسال (۳۱ شهریور) به روی پرده‌های سینما برود. کار نوشتن فیلمنامه این فیلم نیز بر عهده متیو وان و جین گولدمن بر اساس کامیک کینگزمن اثر مارک میلار، بوده است.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده