نویسنده: مسیح کریمی
// جمعه, ۹ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲

انتشار اولین تریلر سریال Inhumans

بخش تلویزیونی کمپانی مارول اولین تریلر فصل اول سریال مورد انتظار اینهیومنز (Inhumans) را منتشر کرد.

سرانجام کمپانی مارول و شبکه ABC اولین تریلر فصل اول سریال Inhumans را منتشر کردند. تمرکز این تریلر روی خاندان سلطنتی اینهیومنز است که هریک دارای قدرت‌های فوق العاده‌ای هستند. رهبری این گروه بر عهده بلک بولت و مدوسا است. در ادامه تریلر می‌بینیم که ماکسیموس برادر کوچک‌تر بلک بولت، در حال خیانت است و تصمیم دارد پادشاه شهر آتلیان شود. در این تریلر شاهد صحنه‌های دراماتیکی هستیم و همچنین برای اولین‌بار سگ غول پیکری به نام لاک‌جاو را ملاقات می‌کنیم که توانایی تله پورتینگ را دارد. با این حال، برخی از صحنه‌های این تریلر ما را به یاد سریال‌های علمی‌تخیلی دهه ۷۰ میلادی می‌اندازد. شما در ادامه می‌توانید این تریلر را تماشا کنید:

برای دانلود ویدیو از آپارات اقدام کنید

انسون مونت در نقش بلک بولت، ایوان رئون در نقش ماکسیموس، سریندا سوان در نقش مدوسا، کن لئونگ در نقش کارنک،  ایم اکواکر در نقش گورگن، ایزابل کورنیش در نقش کریستال، مایک مو در نقش تریتون، سونیا بالمورس در نقش اورن و الن واگلم در نقش شخصیتی نامشخص، از جمله بازیگرانی هستند که مارول حضور آن‌ها را در سریال Inhumans تایید کرده است. کار ساخت سریال Inhumans بر عهده اسکات باک، سازنده سریال Iron Fist (آیرون فیست) بوده است.

اگرچه مدت نسبتا زیادی است که از آغاز مجموعه کامیک‌های Inhumans می‌گذرد، اما طی سال‌های گذشته این مجموعه محبوبیت بسیاری پیدا کرده‌اند و در حال حاضر بیش از گذشته شناخته شده هستند. در سال‌های اخیر، بیشتر داستان‌های این مجموعه در شهر Terrigen Mists جریان داشته است که اینهیومن‌های زمینی در آنجا ژن غیر انسانی خود را باز و سپس قدرت و توانای‌های خاصی را دریافت می‌کنند. پیش از این نیز مارول ساخت فیلم Inhumans را در سال ۲۰۱۴ تایید کرد، اما مدتی بعد ساخت این فیلم متوقف و از جدول اکران فیلم‌های آینده کمپانی والت دیزنی حذف شد.

پخش هفتگی سریال Inhumans از تاریخ ۲۹ سپتامبر ۲۰۱۷ (۷ مهر ۱۳۹۶) آغاز خواهد شد. این سریال قرار است در هشت قسمت تولید و از شبکه ABC به روی آنتن برود. همچنین دو قسمت ابتدایی سریال Inhumans در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۷ (۱۰ شهریور ۱۳۹۶) در سینماهای IMAX اکران خواهد شد


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده