نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۸

اولین تریلر رسمی سریال The Defenders

مارول و نت فلیکس اولین تریلر رسمی سریال مورد انتظار دیفندرز (The Defenders) را منتشر کردند.

سرانجام کمپانی مارول و شبکه نت‌فلیکس اولین تریلر رسمی سریال The Defenders را منتشر کردند. تمرکز این تریلر روی دردویل، جسیکا جونز، لوک کیج و آیرون فیست که چهار شخصیت اصلی سریال هستند، است و در آن شاهد صحنه‌های اکشن متعددی از این سریال هستیم. همچنین در این تریلر اولین ملاقات این چهار شخصیت به‌همراه تصاویر مبارزه آن‌ها با افراد گروه هند نیز نشان داده می‌شود. علاوه بر این، در تریلر با شخصیت الکساندرا با بازی سیگورنی ویور، که شخصیت شرور و منفی اصلی سریال The Defenders است، بیشتر آشنا می‌شویم. اما بزرگ‌ترین شگفتی این تریلر را می‌توان نمایش بازگشت شخصیت الکترا با بازی الودی یونگ، دانست. شما در ادامه می‌توانید این تریلر بسیار زیبا را تماشا کنید:

| |

پیش از این در اواخر ماه اسفند سال گذشته، یونگ با انتشار تصویری، ضمن اعلام پایان فیلمبرداری سریال The Defenders، از حضور خود در این سریال نیز خبر داده بود. چارلی کاکس در نقش دردویل، فین جونز در نقش آیرون فیست، مایک کولتر در نقش لوک کیج، کریستین ریتر در نقش جسیکا جونز، سیمون میسیک در نقش میستی نایت، الدن هنسون در نقش فاگی نلسون، دبورا آن ول در نقش کارن پیج، اسکات گلن در نقش استیک، کری-ان ماس در نقش جری هوگارت، اکا داروایل در نقش مالکوم دوکاس، ریچل تیلور در نقش تریش واکر و روزاریو داوسون در نقش کلیر تمپل، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال The Defenders حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر این، نت‌فلیکس و مارول بنر جدیدی از این سریال منتشر کرده‌اند که شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

The Defenders Banner

ماه گذشته، مارول و نت‌فلیکس با انتشار ویدیویی کوتاه، تاریخ انتشار فصل اول سریال The Defenders را رسما تایید و اعلام کردند. این سریال قرار است در تاریخ ۱۸ آگوست ۲۰۱۷ (۲۷ مرداد ۱۳۹۶) از این شبکه منتشر شود.


منبع ComicBookMovie
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده