نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱۴ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۰۱

انتشار تریلری کوتاه از فصل دوم سریال Preacher

شبکه AMC تریلری کوتاه از فصل دوم سریال مورد انتظار واعظ (Preacher) منتشر کرد.

در حاشیه پخش قسمت پایانی فصل هفتم سریال The Walking Dead (مردگان متحرک)، شبکه AMC اولین تریلر فصل دوم سریال Preacher را منتشر کرد. این ویدیو بخشی از صحنه‌های اکشن و اتفاقات فصل دوم این سریال را نشان می‌دهد که به نظر می‌رسد در فصل دوم سریال Preacher شاهد صحنه‌های اکشن بیشتری باشیم. همچنین شبکه AMC تاریخ شروع پخش فصل دوم سریال Preacher را نیز تغییر داده است. طبق تاریخی که در این تریلر اعلام شد، قسمت اول فصل دوم این سریال در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۱۷ (۴ تیر ۱۳۹۶) منتشر خواهد شد. پیش از این، AMC اعلام کرده بود که پخش هفتگی فصل دوم این سریال از تاریخ ۱۹ ژوئن ۲۰۱۷ (۲۹ خرداد ۱۳۹۶) آغاز می‌شود. شما در ادامه می‌توانید این ویدیو را تماشا کنید:

|

دومینیک کوپر برای بازی در نقش جسی کاستر، جو گیلگان برای بازی در نقش کسدی و روث نگا برای بازی در نقش تولیپ اهیر، در فصل دوم سریال Preacher باز خواهند گشت. علاوه بر این، نوآ تیلور، پیپ تورنس، جولی آن امری، مالکوم برت، جاستین پرنتیس و رونالد گاتمن، ۶ بازیگر جدیدی هستند که در فصل دوم این سریال حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت. کار ساخت و فصل دوم سریال Preacher، مانند فصل اول بر عهده سث روگان و اوان گلدبرگ بوده است. فصل اول سریال Preacher در ۱۰ قسمت تولید و در طی سال ۲۰۱۶ پخش شد، اما فصل دوم این سریال ۱۳ قسمت خواهد داشت.

فصل دوم سریال Preacher ادامه داستان جسی کاستر، کسدی و تولیپ اهیر را دنبال خواهد کرد که شهر آنویل را برای پیدا کردن خدای واقعی ترک کرده‌اند و اکنون در یک سفر جاده‌ای و خطرناک هستند. در فصل اول این سریال مشاهده کردیم که جنسیس جسی کاستر را تسخیر می‌کند و به او قدرت بسیاری می‌دهد تا بتواند مردم را به کلیسا دعوت کند، اما او از قدرتش سو استفاده می‌کند و باعث اتفاقات جبران ناپذیری می‌شود. جسی همچنین با ماموران بهشت و جهنم نیز درگیر می‌شود و بر اثر یک اتفاق غیر عمدی، حال دیگر شهر آنویل وجود ندارد.


منبع ComingSoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده